DETE (11) SE BORI ZA ŽIVOT: Psi lutalice brutalno izujedali devojčicu, odvojili joj kožu sa glave
DEVOJČICU Marinu (11) napali su psi lutalice u Korkinu u Rusiji i ona se trenutno bori za život.

Foto: Depositphotos/Jutjub/Uvlekatelьnoe i neveroяtnoe
Desetak pasa je izujedalo nesrećnu devojčicu, a napad je zaustavljen tek kada je komšinica lopatom rasterala pse.
Ona je rekla da je napad bio toliko brutalan da devojčica više nije mogla da vrišti i samo je ležala u lokvi sopstvene krvi u dvorištu ispred kuće.
Marina je bila na putu za školu u sredu kada ju je napao čopor od desetak pasa lutalica.
Navodno su je grizli tako nasilno da joj se koža na glavi odvojila od lobanje. Takođe su joj strgnuli jaknu i izgrizli je za ruke i noge, piše "Dejli star".
Srećom, 63-godišnja komšinica po imenu Ljudmila je videla devojčicu sa svog prozora i pritrčala u pomoć, ponevši sa sobom lopatu da uplaši pse.
Rekla je da jednostavno vikanje na životinje ne bi imalo efekta i da je jedini način bio da ih udara lopatom dok ne odu.
Zatim je o stravičnom incidentu obavestila Marininu majku, koja se zove Ekaterina, a ona je pozvala policiju i hitnu pomoć.
- Trenutno je u toku istraga radi utvrđivanja uzroka i okolnosti incidenta. Identifikovani su krivci, iz redova zaposlenih u administraciji Korkinskog okruga, koji su odgovorni za tretman životinja koje žive na teritoriji naselja - navedeno je u saopštenju policije.

"POJEDOH SE ŽIV, IZLUDE ME TO" Vučić o otvaranju auto-puta do Požege: To su već foliranja i glupiranja, krajnji rok do ponedeljka
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić govorio je iz Čačka o otvaranju auto-puta do Požege.
03. 07. 2025. u 11:49

"MOGLO BI UMRETI 4.500 LjUDI" Ova zemlja je najugroženija na Zapadnom Balkanu, hitan sastanak u SZO zbog vrućina u Evropi
JUŽNA Evropa suočava se sa žestokim toplotnim talasom - temperature prelaze 40 stepeni Celzijusa, a u španskoj pokrajini Uelva izmereno je rekordnih 46 stepeni, što je najviša junska temperatura u istoriji zemlje. Istovremeno, Italija, Grčka, Portugalija i Zapadni Balkan takođe beleže rekordne vrućine, praćene šumskim požarima i ljudskim žrtvama.
01. 07. 2025. u 11:45

NEMA KAMERA, RADARA, NI POLICIJE: U Srbiji uveden NOV NAČIN merenja brzine - kazne stižu na kućnu adresu
SISTEM koji funcioniše potpuno automatski.
03. 07. 2025. u 19:09
Komentari (0)