RUSIJA ISKLJUČENA IZ SAVETA EVROPE: Komitet ministara doneo odluku
25. 02. 2022. u 17:16
Komitet ministara Saveta Evrope odlučio je da isključi Rusiju iz članstva u toj organizaciji, saopštio je ministar inostranih poslova Italije Luiđi di Majo.
Sećate li se?
Da li ovaj bolesni Zapad ima trunku savesti? Koliko juče, Nato je ubijao Srbe kao glinene golubove, a sada pričaju kako je ovo najveća agresija od 2.Sv rata. Ruse u Donjecku ubijaju već 8 godina i niko ni da pomene te žrtve, a kada Rusi krenu u odbranu svog naroda, svi su razjapili usta kao aždaje. Izgleda kao da su za Zapad poželjni samo mrtvi Srbi i Rusi.
Da li ovaj bolesni Zapad ima trunku savesti? Koliko juče, Nato je ubijao Srbe kao glinene golubove, a sada pričaju kako je ovo najveća agresija od 2.Sv rata. Ruse u Donjecku ubijaju već 8 godina i niko ni da pomene te žrtve, a kada Rusi krenu u odbranu svog naroda, svi su razjapili usta kao aždaje. Izgleda kao da su za Zapad poželjni samo mrtvi Srbi i Rusi.
I savet evrope je zlocinacka organizacija kao i nato .Ti isti se pitaju i u savetu evr.Kakav je to savet evrope?Jos samo na celo neka stave papu i onda komplet zlocinci.
Savet Evrope je drustvo bez trunke morala. Koga ste iskljucili iz Saveta kada su Nato kriminalci bombardovali Srbiju i okupirali deo teritorije?
Tipično zapadno "demokratski " isključiš drugu stranu i rešio si problem istine !!!
Povezane vesti
TEŽAK UDARAC ZA PUTINA: Ukrajinci uništili ruski PVO sistem "strela 10" vredan više miliona dolara (VIDEO)
BORCI 423. odvojenog bataljona bespilotnih sistema Oružanih snaga Ukrajine, poznati kao "Skitski grifoni", uništili su ruski protivvazduhoplovni raketni sistem "strela 10", namenjen za osmatranje i obaranje ciljeva na malim visinama.
22. 01. 2026. u 16:14
NIKADA SE NISMO PLAŠILI DA BRISELU KAŽEMO "NE": Sijarto o članstvu Ukrajine u EU
MAĐARSKA vlada ostaje pri svom stavu o Ukrajini i neće dozvoliti njeno ubrzano pristupanje Evropskoj uniji, uprkos pritisku Brisela, izjavio je mađarski ministar spoljnih poslova Peter Sijarto za radio "Košut", prenose RIA Novosti.
18. 01. 2026. u 15:20
RITER OGOLIO DVOSRUKE ARŠINE ZAPADA PREMA RUSIJI: Nije vam smetalo bombardovanje energetske infrastrukture Jugoslavije, a to zamerate Rusiji?
BIVŠI američki obaveštajac Skot Riter analizirao je dvostruke aršine Zapada upućene Rusiji kroz paralelu sa zločinačkim bombardovanjem Jugoslavije 1999. godine.
17. 01. 2026. u 18:40
STARMER NEĆE SUSRET S PUTINOM: Evropski lideri predložili, Britanac odbio - Kremlj reagovao: "Destruktivan stav Londona"
BRITANSKI premijer Kir Starmer ne planira da razgovara sa ruskim predsednikom Vladimirom Putinom, kako su to predložili francuski predsednika Emanuel Makron i italijanska premijerka Đorđa Meloni, rekao je u petak portparol Dauning strita.
16. 01. 2026. u 22:00
„NEĆE BITI POTPUNOG POVLAČENJA RUSKIH TRUPA“: Amerika priznaje ograničenja mirovnog sporazuma za Ukrajinu
UKRAJINA neće uspeti da postigne povlačenje svih ruskih trupa sa svoje teritorije kao deo potencijalnih mirovnih sporazuma, priznao je istaknuti republikanski senator Lindzi Grejem.
16. 01. 2026. u 16:11
Najnovije iz rubrike
"VOZ NIJE ISKOČIO IZ ŠINA": Otkriveni detalji treće nesreće u Španiji
U sudaru putničkog voza sa građevinskom dizalicom na jugoistoku Španije lakše je povređeno šest osoba, saopštile su lokalne vlasti, što je treća železnička nesreća u toj zemlji za manje od nedelju dana.
22. 01. 2026. u 23:45
SVE OČI UPRTE U MOSKVU: Sastanak između Putina i Vitkofa ušao u drugi sat
SASTANAK između ruskog predsednika Vladimira Putina i specijalnog predsedničkog izaslanika SAD Stiva Vitkofa traje već više od dva sata, javlja dopisnik RIA Novosti.
22. 01. 2026. u 23:35
ZELENSKI DOBIO ŠTA JE TRAŽIO: Ukrajina obezbedila novi paket protivvazdušne odbrane u Davosu
UKRAJINA je tokom sastanaka na Svetskom ekonomskom forumu u Davosu postigla sporazume o novom paketu protivvazdušne odbrane, saopštio je danas predsednik Ukrajine Volodimir Zelenski.
22. 01. 2026. u 23:00
POČEO SAMIT EVROPSKIH LIDERA: Vanredno zasedanje u Briselu zbog tenzija oko Grenlanda (VIDEO)
UKUPNO 27 lidera Evropske unije okupilo se u Briselu na vanrednom samitu zbog turbulentnih odnosa SAD i Evrope usled rastućih tenzija oko Grenlanda.
22. 01. 2026. u 22:24
JEZIVE SCENE U KURSKOJ OBLASTUI: U masovnim grobnicama otkrivena tela 524 osobe
Tela 524 poginule osobe u Kurskoj oblasti pronađena su u masovnim grobnicama nakon oružanog upada Oružanih snaga Ukrajine u taj region, izjavila je poverenica za ljudska prava u Ruskoj Federaciji Tatjana Moskalkova.
22. 01. 2026. u 22:15
Komentari (7)