MINISTAR HABEK: Nemačka do kraja godine da ne uzima ugalj i naftu od Rusije
12. 03. 2022. u 16:41
MINISTAR ekonomije Nemačke Robert Habek izjavio je danas da njegova zemlja želi da potpuno završi sa uvozom uglja i nafte iz Rusije do kraja godine, preneo je AP.
Povezane vesti

"BLUMBERG" TVRDI: Slovačka i Nemačka se nadaju povratku ruskog gasa
SLOVAČKA i industrijska preduzeća u Nemačkoj nadaju se vraćanju zaliha ruskog gasa, prenosi "Blumberg".
17. 03. 2025. u 00:22
Najnovije iz rubrike

LAVROV POSTAVIO EVROPU NA MESTO: Ne možete sa Rusijom da razgovarate jezikom superiornosti
EVROPA ne može da razgovara sa Rusijom jezikom superiornosti, rekao je ministar spoljnih poslova te zemlje Sergej Lavrov novinaru Pavelu Zarubinu.
21. 04. 2025. u 00:40

PROFESOR SAKS O UKRAJINSKOM SUKOBU: Sada je vreme da se zaključi trajni mirovni sporazum
POSLE Uskršnjeg primirja, biće vreme za trajni mir u Ukrajini.
21. 04. 2025. u 00:20

BES PJONGJANGA: Severna Koreja osudila nedavnu Trampovu naredbu
SEVERNA Koreja je osudila nedavnu naredbu američkog predsednika Donalda Trampa da olakša izvoz oružja iz Sjedinjenih Američkih Država, i tu odluku nazvala "merom za eskalaciju rata", javila je Centralna severnokorejska novinska agencija (KCNA), pozivajući se na neimenovani izvor.
20. 04. 2025. u 22:21

POTVRĐENO: Lukašenko će se sastati sa Putinom u Volgogradu
BELORUSKI predsednik Aleksandar Lukašenko potvrdio je danas planove da se sastane sa ruskim predsednikom Vladimirom Putinom na forumu u ruskom Volgogradu povodom obeležavanja 80. godišnjice pobede u Drugom svetskom ratu, krajem aprila.
20. 04. 2025. u 22:00

PLENKOVIĆ U VATIKANU: Hrvatski premijer sreo papu
PREMIJER Andrej Plenković, koji boravi u Rimu u privatnoj poseti sa svojom porodicom, prisustvovao je danas uskršnjoj misi u Vatikanu nakon koje se kratko susreo sa papom Franjom.
20. 04. 2025. u 21:40
zoran
12.03.2022. 16:57
sretno im bilo.
Lucky
12.03.2022. 18:10
Pa ko vas tera da uzimate bilo sta od Rusije? Nemojte nikada nista da uzimate ig njih ali ni da im dajete ,tj prodajete! A kad vam emigranti krenu u rasturanje zemlje da cutite ,jer nas ostale to nece interesovati!To nije pretnja ,ni lipetanje ,to je stvarnost. Vec ih ima naa hilhade koji su tu dosli samo s jednom namerom ,a to je da vam vrate,,milobza drago,,.Tu su i englezi ,Francuzi,Holandjani,Norvezai,Danci,Belgijanci a Svajcarska misli da ce se izvuci ,naravno da nece ,svi su shvatili ko su i sta su.
Kazo
12.03.2022. 18:53
Imaće te vi gas i naftu al po veeećim cijenama , američkim hehe !
Nena
12.03.2022. 19:39
Šta je sa zelenom agendom Hajl Viole?