TO JE NEOPROSTIVO I NEPRIHVATLJIVO: Bajden nazvao Putina ratnim zločincem, Kremlj odmah odgovorio
16. 03. 2022. u 21:24
Portparol Kremlja Dmitri Peskov izjavio je danas da je to što je američki predsednik Džozef Bajden okarakterisao ruskog lidera Vladimira Putina kao ratnog zločinca "neprihvatljiva i neoprostiva retorika", prenosi agencija TASS.
Povezane vesti
"Svi razgovori Putina i Trampa se iznose u javnost" Peskov: Ruska vojska utvrđuje mere koje će biti preduzete kao odgovor na pokušaje napada
RUSIJA uvek otkriva telefonske razgovore između ruskog i američkog predsednika Vladimira Putina i Donalda Trampa, izjavio je danas portparol Kremlja Dmitrij Peskov ne navodeći kada je poslednji takav razgovor održan.
27. 04. 2026. u 11:23
KREMLJ OTKRIO USLOV ZA MIROVNE PREGOVORE: Zelenski mora to da uradi
VLADIMIR Zelenski mora da naredi ukrajinskim Oružanim snagama da napuste Donbas i druge ruske regione kako bi se otvorio prostor za mirovne pregovore, izjavio je portparol Kremlja Dmitrij Peskov.
13. 05. 2026. u 13:17
KRAJ JEDNE ERE: Ukrajina više ne zavisi od američke milosti (VIDEO)
UKRAJINSKI predsednik Volodimir Zelenski više ne štedi reči. Problemi se gomilaju već dugo, ali nakon povratka Donalda Trampa u Belu kuću, Sjedinjene Države su prestale da budu partner na koga Kijev može da računa. Prema pisanju Njujork tajmsa, Zelenski se sada sam povlači iz tog odnosa, distancirajući zemlju od onoga što je nekada bio njen najjači oslonac.
13. 05. 2026. u 13:16
ISPLIVALE ŠOK TVRDNJE IZ PARIZA: Zelenski dao obećanje Putinu
BIVŠA portparolka ukrajinskog predsednika Julija Mendel iznela je tvrdnje koje su izazvale veliku pažnju i burne reakcije, navodeći da je Volodimir Zelenski još 2019. godine tokom sastanka sa Vladimirom Putinom u Parizu navodno obećao da Ukrajina nikada neće postati članica NATO-a.
12. 05. 2026. u 16:39
OGLASIO SE KREMLJ: Rešenje konflikta se zaista približava - Zelenski mora da donese neophodnu odluku
SPECIJALNA vojna operacija mogla bi da se završi u svakom trenutku ukoliko Vladimir Zelenski donese neophodnu odluku, izjavio je portparol Kremlja Dmitrij Peskov.
12. 05. 2026. u 14:11
Najnovije iz rubrike
RUSI SPRŽILI PLAĆENIKE DIVERZANTE: Težak poraz ukrajinskih jurišnika u Zaporožju
DIVERZANTSKO-izviđačka grupa Oružanih snaga Ukrajine, koju čine četiri kolumbijska plaćenika, uništena je u oblasti sela Primorskoje u Zaporoškoj oblasti, saopštile su RIA Novosti ruske snage bezbednosti.
13. 05. 2026. u 23:17
DRONOVI UDARILI NA PRAGU MAĐARSKE: Budimpešta hitno pozvala ruskog ambasadora, Orbanov saveznik poslao najoštriju poruku Kremlju
VLADA Mađarske zakazala je hitnu sednicu zbog ruskih napada dronovima na Zakarpatje, dok je premijer Peter Mađar potvrdio da je Budimpešta pozvala ruskog ambasadora na razgovor.
13. 05. 2026. u 22:44
"SRAVNIĆEMO VAS SA ZEMLJOM ZA MANJE OD POLA DANA!" Jeziva pretnja Irana usred pregovora - Tramp hitno povukao Vensa i odbacio sporazum
POTPREDSEDNIK SAD Džej Di Vens izjavio je da veruje da se postiže napredak u pregovorima sa Iranom, uprkos tome što je predsednik Donald Tramp odbacio najnoviji predlog Teherana, nazvavši ga neprihvatljivim.
13. 05. 2026. u 22:38
BOUZ: NATO ulaže sve napore da osigura nastavak sukoba
NOVINAR Čej Bouz odgovorio je na reči danske premijerke Mete Frederiksen da bi ruska pobeda u Ukrajini bila katastrofa za Evropu.
13. 05. 2026. u 22:30
ŠKOTI SPREMAJU UDAR NA STARMERA: Ne piše mu se dobro
ŠKOTSKA nacionalna partija (SNP) namerava da izglasa nepoverenje britanskom premijeru Kiru Starmeru, prenosi škotska publikacija Holirud, pozivajući se na lidera frakcije u britanskom parlamentu Dejva Dugana.
13. 05. 2026. u 22:30
Komentari (3)