"BRUTALNA" TAKTIKA RUSIJE: Lideri SAD, Francuske, Velike Britanije, Nemačke i Italije razgovarali o Ukrajini
21. 03. 2022. u 21:28
PREDSEDNIK SAD Džozef Bajden i evropski lideri razgovarali su danas o "brutalnoj" taktici Rusije u Ukrajini, saopštile je Bela kuća.
Ovaj...gospodo milosrdni anđelićići... ja na vašem mestu, posle tolikih Iraka, Afganistana, Libija, Jugoslavija, itd, itd, itd... uopšte ne bih vadio oči iz zemlje, a kamoli da nekog drugog optužujem za brutalnos... al šta ćete, ja nisam visoko kvalifikovani licemer kao vi...
Povezane vesti

EVO ŠTA JE TRAMP PONUDIO UKRAJINI U ZAMENU ZA PRIMIRJE: Otkriveni detalji razgovora sa evropskim liderima
AMERIČKI predsednik Donald Tramp rekao je evropskim liderima i predsedniku Ukrajine u sredu da su SAD spremne da pruže bezbednosne garancije za Ukrajinu pod određenim uslovima, rekle su tri osobe upoznate sa razgovorom, a prenosi "Politiko".
14. 08. 2025. u 07:22

ZELENSKI ŽELI "BOLNE SANKCIJE" ZA MOKSVU: Oglasio se nakon ruskog napada na Dnjepar - Potrebno da se izvrši snažan pritisak na Rusiju
NAKON ruskog napada na ukrajinski grad Dnjepar, predsednik Ukrajine Vladimir Zelenski je izjavio da zvanična Moskva svakim takvim udarom dokazuje da je potrebno da se izvrši snažan pritisak na Rusiju i uvedu "bolnije sankcije za agresora".
30. 09. 2025. u 19:39

EKSPLOZIJE ŠIROM UKRAJINE: Rusi žestoko udarili na Dnjepar i Harkov, Kijevom zavijaju sirene (FOTO/VIDEO)
U KIJEVU i nizu ukrajinskih regiona proglašena je vazdušna pretnja od udara ruskih balističkih raketa, saopšteno je danas iz Vazduhoplovnih snaga ukrajinske vojske. Rusi su dronovima silovito udarili na Harkov i Dnjepar, ima mrtvih i povređenih.
30. 09. 2025. u 18:36

TRAMP PITAO ORBANA O UKRAJINI: NJegov odgovor šokira
PREMIJER Mađarske Viktor Orban rekao je da ga je američki predsednik Donald Tramp ranije pitao o situaciji u Ukrajini, pa mu je odgovorio da je "sukob završen, samo je pitanje kada i ko će postići dogovor sa Rusima".
29. 09. 2025. u 17:20

VELIKA PUTINOVA ODLUKA: Naredio hitnu regrutaciju više od 100 hiljada ljudi!
OD 1. oktobra do 31. decembra ove godine, 135.000 ljudi starosti od 18 do 30 godina biće pozvano na vojnu službu u Rusiji, prenosi Interfaks.
29. 09. 2025. u 17:12
Najnovije iz rubrike

NOVI OBRAČUN VELIKIH SILA: Latinska Amerika u centru igre
VAŠINGTON želi strogo da kontroliše region Latinske Amerike i da otuda potisnu Kinu, Rusiju i Evropu, izjavio je zamenik ministra spoljnih poslova Rusije Sergej Rjabkov na VII Međunarodnom forumu „Rusija i Latinska Amerika u turbulentnom svetu: od zajedničkih izazova do zajedničkih rešenja“, koji se održava u Sankt Peterburgu od 1. do 3. oktobra.
01. 10. 2025. u 11:06

"GLOBALNI NEUSPEH ZAPADA" Zaharova o izborima u Moldaviji: U zemlji na delu potpuna čistka
PARLAMENTARNI izbori u Moldaviji nisu samo sramota, već još jedan „globalni neuspeh Zapada“.
01. 10. 2025. u 10:45

ZATVOREN OKTOBERFEST: Opsadno stanje u Minhenu - odjekivale eksplozije i pucnji
VELIKA policijska i vatrogasna operacija u toku je u severnom Minhenu zbog sumnje na eksplozivnu napravu, zbog čega su zvaničnici do daljeg zatvorili festival piva Oktoberfest.
01. 10. 2025. u 10:28

"ON JE GLUPA OSOBA!" Medvedev opet udario na Trampa: "Mora da je dobro sakrio podmornice, teško je naći nešto čega nema" (FOTO)
BIVŠI ruski predsednik i bivši predsednik Vlade Ruske Federacije Dmitrij Medvedev ismejavao je američkog predsednika Donalda Trampa, rekavši da Sjedinjene Američke Države nisu poslale nuklearne podmornice na ruske obale kako je Tramp obećao.
01. 10. 2025. u 10:26

PUTIN ČESTITAO SIJU PRAZNIK: Ovo je poruka ruskog predsednika kineskom lideru
RUSKO-kineski odnosi su trenutno na izuzetno visokom nivou, poručio je ruski predsednik Vladimir Putin u čestitki kineskom predsedniku Si Đinpingu povodom 76. godišnjice osnivanja Narodne Republike Kine.
01. 10. 2025. u 09:20
Komentari (1)