UKRAJINA DOBIJA 33 MILIJARDE DOLARA? DŽo Bajden šalje zahtev Kongresu
28. 04. 2022. u 17:09
AMERIČKI predsednik Džo Bajden će od Kongresa zatražiti dodatne 33 milijarde dolara za podršku Ukrajini u tekućem sukobu sa Rusijom.
Povezane vesti
"NE BI BILO RATA" Tramp izneo tvrdnju koja će razbesneti Zapad
AMERIČKI predsednik Donald Tramp izjavio je da sukoba u Ukrajini verovatno ne bi bilo da Zapad nije izbacio Rusiju iz Grupe osam (G8).
20. 06. 2026. u 09:53
DVOFAZNI PREKID VATRE DUŽ LINIJE FRONTA: Evo o čemu razgovaraju Ukrajina i SAD
KIJEV razgovara sa Vašingtonom o mogućem dvofaznom prekidu vatre duž linije fronta, izveštava „Ekonomist“.
19. 06. 2026. u 16:16
"RUSIJA JE SVE VREME GOVORILA ISTINU" Dmitrijev nakon objavljivanja dokumenata o postojanju američkih bioloških laboratorija u Ukrajini
OBJAVLjIVANjE dokumenata o postojanju američkih bioloških laboratorija u Ukrajini pokazuje da je Rusija sve vreme bila u pravu, izjavio je direktor Ruskog fonda za direktne investicije i specijalni predstavnik ruskog predsednika za investicije i ekonomsku saradnju sa inostranstvom Kiril Dmitrijev.
13. 06. 2026. u 08:27
Tramp tvrdi da je u kontaktu s Putinom: Situacija oko Ukrajine će se rešiti
AMERIČKI predsednik Donald Tramp je rekao da je bio u kontaktu sa ruskim predsednikom Vladimirom Putinom, ali nije otkrio datum njihovog poslednjeg kontakta. On je rekao da SAD nastavljaju sa naporima da postignu rešenje sukoba u Ukrajini.
26. 04. 2026. u 18:40
AMERIKANCI PRAVE DVE "MALE UKRAJINE" U SAD: Na sopstvenom tlu simuliraju sukob sa Rusima - Ovo je razlog?
SAD će postaviti najmanje dva domaća poligona za testiranje koji oponašaju uslove na bojnom polju u Ukrajini, rekao je u utorak vojni sekretar Den Driskol.
24. 06. 2026. u 23:42
Najnovije iz rubrike
"TAMO NIKADA NIJE BILO SPORAZUMA" Rubio o razgovorima SAD i Rusije u Enkoridžu
SJEDINjENE Američke Države i Rusija su na sastanku u Enkoridžu razgovarale samo o predlozima, a ne o konačnom sporazumu o Ukrajini, izjavio je američki državni sekretar Marko Rubio.
25. 06. 2026. u 14:46
MERC IMA IDEJU: Čeka se reakcija Moskve
NEMAČKI kancelar Fridrih Merc pozvao je danas Rusiju da uđe u mirovne pregovore i zamrzne liniju fronta u Ukrajini.
25. 06. 2026. u 14:40
IZRAEL SE POVUKAO SA DELA JUGA LIBANA: SAD pozvale libansku vojsku da preuzme kontrolu
IZRAEL se povukao sa dela teritorije na jugu Libana koju je držao pod kontrolom nakon sukoba sa Hezbolahom, izjavio je danas visoki zvaničnik američkog Stejt departmenta, navodeći da bi libanske oružane snage sada trebalo da preuzmu kontrolu nad tim područjem.
25. 06. 2026. u 14:35
ODGOVOR NA TVRDNJE ZAPADNIH MEDIJA: Peskov otkrio kakvi su zaista odnosi Moskve i Minska
BELORUSIJA je najbliži saveznik Moskve, izjavio je portparol predsednika Rusije Dmitrij Peskov, prenose RIA Novosti.
25. 06. 2026. u 14:16
PLAJA GRANDE PRE I NAKON KATASTROFE: Pogledajte panoramu grada u kom se desila strašna tragedija (VIDEO)
SVE je više potresnih snimaka iz Venecuele na kojima se vidi stepen razaranja nakon katastrofalnih potresa koji su pogodili ovu državu.
25. 06. 2026. u 14:14
Realan
28.04.2022. 17:15
I treba im oduzeti svu imovinu jer su sve novce zaradili na ledjima Ruskog naroda i drzave pa poletili da ulazu novac u SAD. Kao da nisu mogli napraviti elitna naselja u Rusiji i ulagati novce u Rusiju sireci i svoje bogastvo i blagostanje Ruskog naroda...
Prle
28.04.2022. 22:49
@Realan - Dakle, po Vama je bolja sudbina tog novca da zavrsi u rukama monstruma koji bi Rusku nejac klali?
Prellee
28.04.2022. 17:51
US kao svjetski hrmpalija otima jednima, u ime drugi i kao velikodusno poklanja.Iza toga ne vide patnju Ruskog naroda!Oni misle samo o oligarsima iz jednog razloga, sto su bogati kao Amerikanci.Nece se to dobro zavrsiti, US ne razumiju proilevenu krv, ne razumiju osjecaj nepravde, ne razumiju tudju slobodu...Na kraju ce oganj da presudi takvim sudijama, pogotovo sleepy Joe i onima koji mu daju tu pogresnu snagu.Ne mozete unistiti Ruski narod, a opravdanja ne mogu biti oligarsi...
Dragce
28.04.2022. 18:14
Zapadu fale njihove za koji mesec bezvredne pare , mislim da ce ih dobiti nazad malo više
Laki
28.04.2022. 18:15
Posle ovoga Srbija mora da podnese tuzbu zs naknadu stete protiv USA i 19 zemalja koje su ucestvovale u bombardovanju Srbije 1999.g. Na taj nacin cemo im pokazati koliki su zlotvori a da su nacisti to pokazuju od 1945.gofine.
Petar
28.04.2022. 18:47
И ... милсите да победите Русију?
Nemanja
28.04.2022. 18:52
Nista novo. Amerikanci se samo vracaju svojoj tradiciji pljackanja postanskih kocija i vozova. Ovaj put je to samo uzdignuto na drzavni nivo. Isto tako sami su sebe ovlastili da ih niko ne moze spreciti da imaju pristup energetskim resursima, bilo gde u svetu. Pa su tako, nepozvani, dosli u Siriju i Irak, i zauzeli naftna polja... Krajnje je vreme da neko stane u kraj ovim planetarnim kaubojima.
Velja
28.04.2022. 21:25
Tipični američki način razmišljanja. Sve se sredi ako naštampamo dovoljno toalet papira. Nešto mi kaže da ovaj put neće...
seljak
28.04.2022. 21:46
Само их ви штампајте.Неће проћи много времена, а ви нећете знати шта ћете са њима.
Nena
28.04.2022. 23:52
Al se židovi otvorili Bilo bi vam bolje da rešite te beskučnike što imate po ulicama Jadni li ste morate propast i ako će te
Boki
29.04.2022. 06:07
Štamparija radi li radi...