NOVA SALVA UVREDA AMERIČKOG PREDSEDNIKA: Bajden optužio Rusiju da koristi energente kao oružje
28. 04. 2022. u 21:49
AMERIČKI predsednik Džozef Bajden optužio je danas Rusiju da koristi energente kao oružje, navodeći da uprkos tvrdnjama Kremlja da je Rusija pouzdan snabdevač svojih potrošaca energentima "njeni postupci prema Poljskoj i Bugarskoj pokazuju drugačije".
Povezane vesti
269 DRONOVA U NOĆNOM UDARU! Rusija pod masovnim napadom, PVO dejstvovala širom zemlje
SNAGE protivvazduhoplovne odbrane su tokom noći oborile 269 ukrajinskih bespilotnih letelica iznad više ruskih regiona, saopštilo je Ministarstvo odbrane Rusije.
25. 06. 2026. u 10:59
SPREČEN KRVAVI PIR U MARIJUPOLJU! FSB uhapsila čoveka sa bombom ispred suda, dobijao naređenja preko Telegrama!
RUSKE bezbednosne službe sprečile su teroristički napad na zgradu suda u Marijupolju, a uhapšen je državljanin Rusije koji je delovao po instrukcijama ukrajinskih specijalnih službi, saopštio je Centar za odnose s javnošću FSB-a, prenose RIA Novosti.
25. 06. 2026. u 10:41
FICO PRESEKAO! Učiniću sve da Slovačka ne učestvuje u vojnom zajmu za Ukrajinu!
SLOVAČKA neće izdvajati budžetska sredstva za vojnu pomoć Ukrajini u novom paketu pomoći Kijevu od NATO saveza od 70 milijardi evra, poručio je slovački premijer Robert Fico.
25. 06. 2026. u 10:20
"TO JE ONO ŠTO JE NAJVAŽNIJE": Moskva otkrila šta je ključno za sporazum za Kijevom
MOSKVA insistira na pouzdanim bezbednosnim garancijama za Rusiju u pravno obavezujućem sporazumu o Ukrajini, izjavio je zamenik ministra spoljnih poslova Rusije Aleksandar Gruško, prenose RIA Novosti.
25. 06. 2026. u 07:48
JEZIVO UPOZORENJE RUSKOG DIPLOMATE LEDI KRV U ŽILAMA! Evropa je na samom pragu OPASNOG SUKOBA sa Rusijom: „Prešli ste granicu!“
EVROPA se približila opasnoj granici sukoba s Rusijom, upozorio je stalni predstavnik Rusije u OEBS-u Dmitrij Poljanski.
24. 06. 2026. u 22:35
Najnovije iz rubrike
269 DRONOVA U NOĆNOM UDARU! Rusija pod masovnim napadom, PVO dejstvovala širom zemlje
SNAGE protivvazduhoplovne odbrane su tokom noći oborile 269 ukrajinskih bespilotnih letelica iznad više ruskih regiona, saopštilo je Ministarstvo odbrane Rusije.
25. 06. 2026. u 10:59
SPREČEN KRVAVI PIR U MARIJUPOLJU! FSB uhapsila čoveka sa bombom ispred suda, dobijao naređenja preko Telegrama!
RUSKE bezbednosne službe sprečile su teroristički napad na zgradu suda u Marijupolju, a uhapšen je državljanin Rusije koji je delovao po instrukcijama ukrajinskih specijalnih službi, saopštio je Centar za odnose s javnošću FSB-a, prenose RIA Novosti.
25. 06. 2026. u 10:41
POTRESNO: Spasilačke ekipe još uvek čuju ljude žive zarobljene ispod ruševina u Venecueli
PREDSEDNIK opštine čakao u Karakasu Gustavo Duke izjavio je danas da timovi za potragu i spašavanje još uvek mogu da čuju ljude zarobljene žive ispod ruševina i da će ih spasiti.
25. 06. 2026. u 10:35
NEZAPAMĆEN KRAH MASKOVOG CARSTVA Za samo sedam dana isparilo 350 milijardi dolara!
NETO bogatstvo Ilona Maska smanjilo se za čak 350 milijardi dolara za svega nedelju dana, nakon oštrog pada akcija kompanije SpaceX i hlađenja euforije oko veštačke inteligencije na svetskim berzama.
25. 06. 2026. u 10:30
FICO PRESEKAO! Učiniću sve da Slovačka ne učestvuje u vojnom zajmu za Ukrajinu!
SLOVAČKA neće izdvajati budžetska sredstva za vojnu pomoć Ukrajini u novom paketu pomoći Kijevu od NATO saveza od 70 milijardi evra, poručio je slovački premijer Robert Fico.
25. 06. 2026. u 10:20
GorD
28.04.2022. 22:51
Pozdravila ga mama...
Velja
29.04.2022. 06:05
Si vido! Ma neverovatno šta ovi rusi rade... a lepo su rekli ameri da energente i valutu smeju samo oni da koriste kao oružje. Ma neverovatno brate koliko su ovi rusi nedisciplinovani...
db
29.04.2022. 07:21
Kao i USA bezvredne dolare koje štampa besomučno i bez ikakvog pokrića ...
Aleksandar
29.04.2022. 08:51
Ameri su protiv nas koristili nuklearni otpad kao oružje. I još deluje tamo na njihovoj najdražoj narko-državi. Broj REGISTROVANIH karcinoma (u "kosovskom zdravstvu") veći je 120 puta nego pre "humanitarne agresije". Ne 120%, 120 puta !
Srb
29.04.2022. 17:24
A što ne bi koristili energente kao oružje? Nehumano je? Biće vam 'ladno? Šteta. A sankcije mogu?