SVE SE ZABELELO KAO DA JE PAO SNEG: Nevreme u Hrvatskoj, bujice po ulicama, led udarao po Zagorju (FOTO)
OLUJNO nevreme praćeno jakim vetrom i gradom veličine lešnika pogodilo je Hrvatsko zagorje.

Foto: Fejsbuk/ Policija zaustavlja-Krapinsko zagorska županija
Prema fotografijama na Fejsbuk stranici Policija zaustavlja-Krapinsko zagorska županija najteža situacija je u Poznanovcu.
Ulice su prekrivene vodom, a obilan grad je prekrio zelene površine.
U naselju Poznanovec je zabeženo 20 centimetara leda na putu.
Ovo je treća u nizu nepogoda koja je poslednjih 20-ak dana pogodila Krapinsko-zagorsku županiju.
Veliko nevreme praćeno vetrom i gradom pogodilo je šire stubičko i bedekovčansko područje, javlja Zagorje.com.
Grad je pao u Dubovcu u Gornjoj Stubici. Sve je prekriveno ledom kao da je pao sneg. I u Zagrebu je počela da pada jaka kiša praćena grmljavinom. Temperatura je pala za bar 10 stepeni.
(Večernji list)
Preporučujemo

VEŠTAK OTKRIO JEZIVE DETALjE O DEČAKU UBICI: Evo zašto je Kosta pucao na čuvara škole, nije ga potreslo saznanje koga je sve ubio
ZAKLjUČILI smo da je Kosta bio sposoban da upravlja svojim postupcima u vreme izvršenja zločina i da ta sposobnost nije bila bitno smanjena. Postoji jedna kratkotrajna ometenost, za period u učionici za koji on kaže da nema sećanja, ali on je sve radio po planu. To ukazuje da je on upravljao svojim postupcima.
05. 06. 2025. u 17:05

SRPSKA POSLA: Nikola Jokić zapanjio svet! Vratio se u Srbiju i uradio OVO (VIDEO)
NIKOLA Jokić je najbolji košarkaš planete, ali dajte mu loptu i biće najbolji u svakom sportu. To je pokazao još jednom.
08. 06. 2025. u 08:54

VRTOGLAVA SUMA: Koliku nacionalnu penziju prima Ljiljana Blagojević
JEDNA od naših najistaknutijih dramskih umetnica Ljiljana Blagojević otišla je u penziju, a nalazi se među dvadesetčetvoro umetnika, koji će primaju nacionalnu penziju za doprinos kulturi.
07. 06. 2025. u 11:30
Komentari (0)