RAT U UKRAJINI: Siročići živi štit nacistima u Slavjansku; Probijena odbrana u Seversku; Kijev preti napadom na Krim (VIDEO)
16. 07. 2022. u 07:19 >> 23:52
U TOKU je 143. dan specijalne vojne operacije koju ruska vojska izvodi u Ukrajini.
A kako je američki pukovnik rekao, za tako nešto treba najmanje godinu dana, i to ako su već veoma dobro uvežbani piloti, inače ima da padaju ko krastavci s neba. Pogotovo kad se na njih okome Su-35. A za godinu dana, pitanje je dal će od Ukrajine da ostane dovoljno barem za jedan aerodrom.
Zasto Rusija kao druga vojna svetska sila kupuje dronove od Irana! Imaju za izvidjane i neke ofanzivne ali ocito u maloj kolicini i nedovoljno dobri. Za toliku zemlju to je veliki propust i neodgovornost. E sad posle 4 meseca aj da kupimo.
@Nex - Mozda su im razvoj nekih drugih orudja bio visi prioritet od dronova. A Iran se tu pokazao kao veoma dobar proizvodjac. Mozda je u pitanju dil dronovi za S400 jjel kad Amerikanci naoruzavaju Ukrainu svim i svacim zasto to ne bi radili. i Rusi.
Tri meseca!? Pa to je, bre, kao auto škola! Kakvi li će to piloti biti, Gospode Bože!
USA HIMARS se koristi za ubijanje civila ! Da li svet ima oči da vidi i uši da čuje - OSU ne zna gde su Rusi pa ubijaju svoje državljane -da li iko normalan može stati na stranu ovih monstruma ?
@db - Pa to i jeste američko naredjenje, čekaju da Rusi uzvrate pa da mogu u svim medijima objaviti kako Rusi gadjaju civile.
@Dalibor - Misliš da će Rusi da se stresaju od mišljenja USA ? USA je sada lokalna sila . Koga obavezuje njihovo mišljenje?
Znali ovaj pijanissta sa pilnim organom( ti je kakibar predsjednika koje instalirajuSAD) da će, ako gađaju Krim , Kijev biti poravnan, što niko normalan ne priželjkuje.
sta radi crveni krst sta radi unicef,gde su prava te dece ko ih stiti.zelenski da odgovara za zlocin nad decom ukrajine.on je glavno komandujuci. i njegova odgovornost je na prvom mestu.ajde humanitarci da vas vidimo na delu.gde su decja prava,
Povezane vesti

RAT U UKRAJINI: Ruski proboj u Kamenskoje; VSU napao rusku vojnu fabriku i luku; Kinžali udarili po avio-bazi (MAPA/VIDEO)
Rat u Ukrajini – 1.228. dan
05. 07. 2025. u 07:12 >> 03:18

RAT U UKRAJINI: Ukrajinci priznaju - Rusi napreduju u Zaporožju, Sumiju i kod Kupjanska; Ukrajinski oficiri: Front je u krizi! (MAPA/VIDEO)
RAT u Ukrajini – 1.220. dan.
27. 06. 2025. u 07:17 >> 02:40

RAT U UKRAJINI: Paklena noć za Ukrajinu - Poleteli kalibri i strateška avijacija; Još 2 Abramsa zarobljena u Sumskoj oblasti (MAPA/VIDEO)
Rat u Ukrajini – 1.198. dan
05. 06. 2025. u 07:12 >> 00:31

RAT U UKRAJINI Gori kod Torecka; Žestoke borbe kod Komara, Kotljarovke i Sumiju i u Zaporožju; VSU napredovao u Kolodezima (MAPA/VIDEO)
RAT u Ukrajini – 1.190. dan.
28. 05. 2025. u 07:38 >> 02:43

uživoRAT U UKRAJINI Bogatir pred oslobođenjem, sprema se kotao za VSU u Aleksejevki; Žestoke borbe kod Pokrovska i Torecka (MAPA/VIDEO)
RAT u Ukrajini - 1.176. dan.
14. 05. 2025. u 07:50 >> 03:30
Najnovije iz rubrike

JEZIV SLUČAJ POTRESAO ZEMLJU Unuk ubio baku, pa pucao i na deku! Ispalio je pet hitaca, a onda...
NA Floridi je uhapšen 22-godišnji muškarac Džeremaja Kembel pod sumnjom da je brutalno ubio svoje baku i deku, Meri (81) i Džordža Vajt (83), saopštila je kancelarija šerifa okruga Brevard.
26. 07. 2025. u 01:22

SIRIJSKO MINISTARSTVO ZA KATASTROFE SAOPŠTILO: Završena evakuacija civila iz provincije Sveida na jugu Sirije
EVAKUACIJA najmanje 1.200 porodica iz područja koja kontrolišu grupe povezane sa vođom Druza Hekmatom el-Hedžrijem u provinciji Sveida na jugu Sirije je završena, saopštili su sirijski zvaničnici.
26. 07. 2025. u 00:11

SUD POTVRDIO BLOKADU TRAMPOVE UREDBE: Ništa od ukidanja prava na državljanstvo po rođenju
SAVEZNI sudija iz Masačusetsa Leo Sorokin, potvrdio je danas da ostaje na snazi nacionalna zabrana kojom je treći put blokirana izvršna uredba bivšeg predsednika Donalda Trampa o ograničavanju prava na državljanstvo po rođenju.
25. 07. 2025. u 23:47

VIŠEGODIŠNJE KAZNE ZATVORA ZBOG BLOKADE AUTO-PUTA! Napravljena milionska šteta - Britanci nemilosrdni
ČAK petoro britanskih klimatskih aktivista iz grupe Just Stop Oil osuđeno je u juču prošle godine na najmanje po četiri godine zatvora samo zbog planiranja blokade autoputa.
25. 07. 2025. u 23:33

AMERIČKI MEDIJI: Trampova šatl-diplomatija kao put ka rešenju za Ukrajinu
ADMINISTRACIJA predsednika SAD Donalda Trampa treba da formira profesionalni tim pregovarača koji će redovno komunicirati sa predstavnicima Moskve i Kijeva radi uspešnog rešavanja sukoba u Ukrajini, objavio je "Njujork tajms".
25. 07. 2025. u 23:22
Komentari (10)