FON DER LAJEN PORUČILA: Niko se na zimu neće smrzavati
23. 07. 2022. u 22:29
PREDSEDNICA Evropske komisije Ursula fon der Lajen poručuje da šef ruske države Vladimir Putin neće uspeti sa ucenjivanjem energentima i naglašava da se niko u Evropi neće smrzavati ove zime.
Kad ste bombardovali Srbe treci put u ovom veku niste rekli da je varvarstvo. Ne, nije varvarstvo vec genocid sram da vas bude. Necuvene zlocine ste cinili. Verujem da ces se ti uskro smrznuti zato sto zastupas Hitlerovu ideologiju i sve lazes.
niko se nece ni grejati lepa moja!
Samo se ti nadaj zivecete vi u ledenom dobu u 21.veku,previse potcenjujete Gospodina Putina
A po njihovom ''mirovnom redu'' koji je ''Rusija varvarski prekršila'', mogu nekažnjeno i ''milosrdno'' da se bombarduju samo srbi, iračani, libijci, sirijci, avganistanci, jermeni i naravno rusi? Rusi, kao ni mnogi drugi se ne pridržavaju vašeg nacističkog mirovnog reda, pa da vidimo šta ćete sad?
Јел неко питао грађане Европе да ли деле ставове госпође Фон Дер Лајен? Оволико стратешких ставова о економско политичком простору са 450млн становника и то у једној изјави. Мислим да све политичке партије треба распустити. Диктатура комесарјата је успостављена
konstantnim provociranjem sa svim raspolozivim sredstvima eu parlament produzava sukob u ukrajini po savetima amerike,kauboji se vise ne bore protiv rf do poslednjeg ukrajinca vec do poslednjeg evropejca,kineske,juznoamericke i arapske strukture su im izkliznule iz ljigavih ruku a jos im dinastija kim dahce za vratom,mozda je dobro sto smo jos uvek u redu hodnika eu.bice da je sukob zapravo amerike i rf u toku i tako mi boga svevisnjeg trajace dugo i neizvesno
7 puta mama i bakica Ursula poručuje,DA SE NEČEMO SMRZAVATI.ALI ZA KAKVE PARE? OVDE U SLOVENIJI VEČ DOBIVAJU LJUDI NOVE PONUDE SA VIŠIM,MNOGO VIŠIM CENAMA!!OD FIRMI,KOJE NUDE TOPLO VODU I GRIJANJE STANOVA NA GAS-BILO,DA JE TO ZA MNOGO BLOKOVA JEDNA KOTLARNICA PREUREĐENA IZ MAZUTA NA GAS-KAKVA JEST NAŠA,A UPRAVLJA jo PETROL,ZA NASELJE .I TO MNOGO VEČE SUME.NEKI NEČE OTVARATI RADIATORE.
Povezane vesti
AKO NEĆE EVROPA, IMA KO HOĆE: Ruski gas uskoro kreće na tržišta prijateljskih država
RUSKI gas će uskoro preći sa evropskih tržišta na tržišta Rusiji prijateljskih država, izjavio je potpredsednik ruske vlade Aleksandar Novak.
06. 03. 2026. u 22:08
MOSKVA NAJAVLJUJE NOVE KORAKE U ENERGETSKOJ POLITICI: Ko će biti prioritetni kupci nafte i gasa
AMERIČKO-izraelski napadi na Iran i odgovor Teherana potresli su globalna tržišta nafte i tečnog prirodnog gasa, poremetivši snabdevanje iz Persijskog zaliva.
27. 03. 2026. u 22:33
ENERGETSKA KRIZA TRESE EU: U jednom sektoru 101 pogon zatvoren, ugašeno 75.000 radnih mesta
ZBOG visoke i nekonkurentne cene električne energije evropska hemijska industrija je u proteklih godinu dana zatvorila 101 industrijski pogon i ugasila 75 hiljada radnih mesta.
26. 02. 2026. u 19:11
SMRZAVANJE PRETI EU? Evropa potrošila više od 80 odsto gasa iz skladišta
PREMA podacima kompanije Gasna infrastruktura Evrope (GIE) od 28. januara nivo popunjenosti podzemnih skladišta gasa u Holandiji iznosio je 27,8 odsto, što je najniži nivo za taj datum u istoriji praćenja, navodi se u saopštenju objavljenom na Telegram kanalu "Gasproma".
30. 01. 2026. u 23:22
PUTINOV SAVETNIK "BOCKA" EU: Evropo, da li ti sada nedostaje "Severni tok"?
SPECIJALNI izaslanik ruskog predsednika za investicije i ekonomsku saradnju sa inostranstvom Kiril Dmitrijev zapitao se, povodom izveštaja o rastu uvoza gasa u Evropsku uniju iz Sjedinjenih Država, da li bloku nedostaje "Severni tok".
19. 01. 2026. u 17:37
Najnovije iz rubrike
"Porez na sunce": Izdavanje "stan na dan" pod lupom nadležnih u BIH
Uprava za indirektno oporezivanje BiH rečeno je za Novosti da su uradili analizu koja je pokazala da u Bosni i Hercegovini postoji značajan broj iznajmljivača stambenih jedinica na kratak rok (stan na dan), koji nisu registrovani za PDV, iako dostupni podaci ukazuju da ostvaruju promet iznad zakonom propisanog praga za obaveznu registraciju.
31. 03. 2026. u 23:15
ŠTA BI MU DEDA REKAO? Kastrov unuk šokirao Kubance - hoće dogovor sa Trampom: "Narod želi kapitalizam!" (VIDEO)
SANDRO Kastro, unuk pokojnog kubanskog vođe Fidela Kastra izjavio je da bi pozdravio dogovor između Sjedinjenih Država i Kube, kao i da većina Kubanaca želi preći na kapitalizam, a ne ostati u komunizmu.
31. 03. 2026. u 22:20
MASONSKA SPIRALA NASILJA I UBISTAVA: Na suđenju u Francuskoj, zbog niza kriminalnih dela, na optuženičkoj klupi našlo se 22 ljudi
Pred pariskim porotnim sudom počelo je jedno od najneobičnijih i najzamršenijih suđenja poslednjih godina.
31. 03. 2026. u 22:00
ĐORĐA OKREĆE LIST: Nova strategija italijanske premijerke
POSLE poraza na referendumu za promene u pravosudnom sistemu Italije, premijerka Đorđa Meloni menja strategiju.
31. 03. 2026. u 21:46
TRAMPU STIGAO ODOGOVOR IZ FRANCUSKE: Iznenađeni smo
FRANCUSKA je "iznenađena" kritikama američkog predsednika Donalda Trampa, koji je optužio Pariz da "ne sarađuje" u ratu protiv Irana time što je zabranila da avioni koji ka Izraelu prenose vojnu opremu lete kroz njen vazdušni prostor.
31. 03. 2026. u 20:11
Komentari (7)