RAT U UKRAJINI: Odjekuju eksplozije u istočnoj Ukrajini, cela Harkovska oblast ostala bez struje (FOTO/VIDEO)
11. 09. 2022. u 07:18 >> 21:37
RAT u Ukrajini traje već 200 dana.
Prpa, a?
Kosmičko - intergalaktičke snage Rusije nisu znala i videle da im Ukrajina sprema ovoliku ofanzivu na severo-istoku, a znaju da lažu šta su sve uništili
@Sima Kosmos - Ovo kako sad prolaze Rusi,prolazice svi oni koji bilo kakvom problemu prilaze nonšalantno,opušteno, tipicno ono naše slavensko,kako cemo-lako cemo. Rusi ratuju kao da je 1941god. Moraju menjati vojne akademije,doktrine,taktike ,strategije.... sve iz pocetka.Pametni narodi to promene pre nego što se osramote..jbg.
O čemu ovaj priča , pa Ukrajinci ofenzivom vratili 100 km dubine , od Rusa okupiranog , područja oko Harkova ?! Ruska vojska u totalnoj bežaniji sva pobegla i ostavila Ukrajincima brdo oružja !.
Koliko vidim Rusi vi gubite rat. Oni spremaju ofanzivu 2 meseca, a vi samo pricate kako unistavate nekakve ciljeve. Za mesec dana ce vas vratiti u Rusiju. Sramota.
Ruska ima jaku vojsku ali ekononomiju na nivou Italije. Posto nije uspeo brzo dobiti rat, odsad vec ce onaj pobediti, koji vise moze izdrziti ekonomski. Ukrajna iza sojih ledja sa Zapadom dobit ce trajno pomoc, i tako Ruska ce pre nje se iscrpiti.
Povezane vesti

RAT U UKRAJINI: "Muzičari" stižu, Kijev se trese; Kontranapadi i napadi se smenjuju kod Pokrovska; Rusi napreduju kod Torecka (MAPA/VIDEO)
Rat u Ukrajini – 1.199. dan.
06. 06. 2025. u 07:16 >> 02:47

RAT U UKRAJINI: Rusi napreduju kod Komara; Žestoke borbe kod Torecka, VSU šalje dronove i tenkove u odbranu, ali Rusi prodiru (MAPA/VIDEO)
Rat u Ukrajini – 1.197. dan.
04. 06. 2025. u 07:09 >> 02:38

RAT U UKRAJINI: Uništena dva HIMARS-a, 400 dronova u napadu; Rusi ušli u Aleksejevku; Ofanziva u Zaporožju, Sumiju i Torecku (MAPA/VIDEO)
RAT u Ukrajini – 1.193. dan.
31. 05. 2025. u 06:50 >> 03:14

RAT U UKRAJINI Gori kod Torecka; Žestoke borbe kod Komara, Kotljarovke i Sumiju i u Zaporožju; VSU napredovao u Kolodezima (MAPA/VIDEO)
RAT u Ukrajini – 1.190. dan.
28. 05. 2025. u 07:38 >> 02:43

uživoRAT U UKRAJINI Bogatir pred oslobođenjem, sprema se kotao za VSU u Aleksejevki; Žestoke borbe kod Pokrovska i Torecka (MAPA/VIDEO)
RAT u Ukrajini - 1.176. dan.
14. 05. 2025. u 07:50 >> 03:30
Najnovije iz rubrike

TRAMP O RASPOREĐIVANJU NACIONALNE GARDE: Da to nismo uradili, Los Anđeles bi bio potpuno uništen
AMERIČKI predsednik Donald Tramp kaže da bi demonstranti uništili Los Anđeles da nije doneo odluku o raspoređivanju Nacionalne garde.
09. 06. 2025. u 19:36

MEDINSKI OBJASNIO: Pod Bajdenom, SAD su radile stvari zbog kojih bi se moglo goreti u paklu
ŠEF ruske delegacije na pregovorima u Istanbulu Vladimir Medinski izrazio je mišljenje u emisiji američkog novinara Rika Sančeza na RT-u da je prethodna američka administracija radila stvari zbog kojih bi se moglo goreti u paklu.
09. 06. 2025. u 19:04

POBUNILI SE ULTRAORTODOKSNI JEVREJI, NETANJAHUU PRETE RUŠENJEM VLADE: Kriza u Izraelu zbog služenja vojnog roka
ULTRAORTODOKSNA izraelska partija Šas najavila je da će na predstojećem glasanju u sredu podržati raspuštanje Kneseta, jer nije postignut dogovor o izuzeću ultraortodoksnih Jevreja od obavezne vojne službe.
09. 06. 2025. u 18:27

PRESEO MU DUBAI: Spavao sa devojkom i završio u zatvoru
BRITANSKI tinejdžer koji je osuđen na godinu dana zatvora u Dubaiju zbog seksa sa sedamnaestogodišnjom devojkom zatražio je od vlasti pomilovanje, javlja Bi-Bi-Si.
09. 06. 2025. u 18:20

TRAMP LJUT KAO RIS: Odmah uhapsite ljude s maskama!
PREDSEDNIK Sjedinjenih Američkih Država Donald Tramp je nakon izbijanja sukoba demonstranata i policije u Los Anđelesu pozvao na zabranu nošenja maski na protestima, i naložio hapšenje osoba koje ih budu nosile.
09. 06. 2025. u 18:00
Komentari (6)