RAT U UKRAJINI Zaribale američke haubice M777; Žestoke borbe kod Soledara, predah pred ofanzivu kod Hersona i Limana
23. 10. 2022. u 08:00 >> 00:26
SPECIJALNA ruska vojna operacija u Ukrajini traje 242 dana.
Ako i kada Zelenski nešto obečava,idi pogledati vani,dali jest lijepo ili slabo vreme.On NIŠTA ne govori iz svoje glave,sve mu napišu drugi,pa ima kiksova.On obečava kako če poboljšati Ukrajinska vojska rezultate obaranja Ruskih raketa.Pa kako on zna što se uopšte događa na ratištu,kada je u onim podrumima sakriven?A drugo gde je on vidio,da nisu efikasni,ili,da obaraju tek nešto?Lažove jedan mali komedijašu.
Ovi monstrumi nemaju ništa ljudsko u sebi,američki kiborzi izazivaju Rusiju da naprave livadu od Ukraine. Tako će ukrainski teroristi uskoro pretiti i evropskim zemljama kad im trebaju pare.
@Andjelko - Isto kao oni iz ISILa islamske drzave produzena ruka CIA tako i ovi Azovci
Što bi Grunf rekao: “Častan bijeg je bolji od nečasnog poraza”. Bežanija i prpa, a?
To će gotovo sigurno uraditi, pod naredbom kompetnog nacističkog zapadoa, jer skoro da nema zemlje zapada gde nezedovoljan narod uveliko demonstrira, i ovo bi im bio sigurno jedini izlaz iz situacije gde bi njihove nacističke vođe, skrenule pažnju svog naroda, sa onog kako sada žive, na tu takozvanu nuklearnu bombu, koju će upotrebiti ukrajinu, nebi li kompletnu krivicu prebacili na Rusiju, i samim tim opravdao rat koji se vodi u ukrajini, i zašto je njihov narod, sada kako živi
STO HILJADA TONA avion goriva,to jest kerozin,bit če manjak za puno nedelja,da avioni ne mugu biti spremni za poletavanje.Bolje nije moglo izpasti!! Što se tiče ŠARKOZIJA(po roditeljima Madžar),bivšeg Predsednika Francuske,ON JE OBJELODANIO,da u NIKAKVIM DOKUMENTIMA EU KOMISIJE,KOJOJ PREDSEDUJE NE PIŠE URSULA VON DER LAYEN IMA NADLEŽNOSTI,DA IZDAJE KOMANDE O KUPOVINI,DAVANJU ORUŽJE UKRAJINI,NITI NE TOLIKE MILIJARDE.Ona sirotica,po struci lečnik,akušerka,ne može utuviti u to njizinu malu glavicu OSNOVICE:VIŠE ORUŽJA,biti če NA STRANI UKRAJINACA ,VIŠE SMRTI,OSAKAČENIH,BEZKUČNIKA I IZBEGLICA U EU.A zima jest več ovde,i kuda sa njima?Nadamo se u Mariboru,da neče u stan,koji je privatno vlastništvo,a po smrti jednog čoveka,ostade muški udovac,sam ili žena isto sama sa svojom penzijom kojom"pokriva"troškove života,te ne treba podstanara ,te bi "pao"nekakav dekret:UZIMAJ PORODICU UKRAJINACA KOT SEBE U STAN.Opet po komandi,da se udvore Zelenskom?
Rusija nesme stati sa svakodnevnim napadima na vazne objekte a sto prije bi trebali da otvore novi front iz Belorusije niz Poljsku .
Povezane vesti

RAT U UKRAJINI: U igri su milijarde - London udara na Putinovu flotu iz senke
RAT u Ukrajini – 1.244. dan.
21. 07. 2025. u 07:09 >> 21:29

RAT U UKRAJINI: Jasan odgovor Moskve na predlog Kijeva
RAT u Ukrajini – 1.242. dan.
19. 07. 2025. u 07:14 >> 22:18

RAT U UKRAJINI Ruska ofanziva, VSU se povlači ili ostaje u kotlu; Bitka kod Tjotkonog: „Brigada je došla, a brigade nema!“ (MAPA/VIDEO)
Rat u Ukrajini – 1.240. dan.
17. 07. 2025. u 07:12 >> 02:01

"OTKAZAO SAM SASTANAK S PUTINOM U BUDIMPEŠTI" Oglasio se Tramp - Nisam imao osećaj da ćemo stići tamo gde moramo...
AMERIČKI predsednik Donald Tramp otkazao je planirani samit sa ruskim predsednikom Vladimirom Putinom u Budimpešti, istakavši da ne veruje da bi razgovori doneli željene rezultate.
23. 10. 2025. u 07:59

RUSIJA TRAŽI PREKID VATRE: Šta se dešava kod Zaporožja?
RUSIJA je zatražila od Međunarodne agencije za atomsku energiju (IAEA) pomoć u uspostavljanju prekida vatre kako bi se obnovilo spoljno napajanje nuklearne elektrane Zaporožje, saopštilo je rusko Ministarstvo spoljnih poslova.
22. 10. 2025. u 07:48
Najnovije iz rubrike

"TO JE LAŽNA VEST!" Tramp demantovao pisanje Volstrit žurnala da je odobrio Ukrajini upotrebu raketa dugog dometa
AMERIČKI predsednik Donald Tramp demantovao je pisanje Volstrit žurnala (WSJ) da su Sjedinjene Američke Države odobrile Ukrajini upotrebu raketa dugog dometa duboko u teritoriju Rusije.
23. 10. 2025. u 10:43

ZAHAROVA ODGOVORILA TRAMPU: Rusija otvorena za dijalog, sankcije kontraproduktivne
RUSKI MIP ostaje otvoren za dijalog sa Stejt departmentom, rekla je portparol Marija Zaharova nakon izjave lidera SAD Donalda Trampa da odustane od samita sa predsednikom Rusije.
23. 10. 2025. u 10:31

POLICIJA GREŠKOM UPUCALA VOJNIKA! Incident na vojnoj vežbi u Nemačkoj
NEMAČKA policija je zbog nesporazuma, greškom upucala vojnika tokom velike vežbe nemačkih oružanih snaga - Bundesvera, u gradu Erdingu na jugu Bavarske, saopštili su zvaničnici.
23. 10. 2025. u 09:52

DRAMA U BUKUREŠTU: Muškarac pokušao automobilom da uleti u rusku ambasadu
MUŠKARAC (53) pokušao je rano jutros da automobilom na silu uđe u rusku ambasadu u Bukureštu, saopštila je rumunska žandarmerija.
23. 10. 2025. u 09:34

"UDARIĆEMO IH VEOMA JAKO" Tramp o kopnenim udarima kod Venecuele: Verovatno ćemo obavestiti Kongres
PREDSEDNIK SAD Donald Tramp izjavio je da njegova administracija ima zakonsko ovlašćenje za napade na brodove kod Venecuele za koje tvrdi da prevoze drogu, ali je dodao da bi mogao da se obrati Kongresu ukoliko odluči da započne i kopnene udare.
23. 10. 2025. u 09:27
Komentari (9)