(FOTO) DVA METRA SNEGA U NJUJORKU: Severoistok SAD na udaru snežne mećave, poginulo nekoliko ljudi
STANOVNICI američke savezne države Njujork, na severu SAD, našli su se jutros na udaru opasne snežne mećave koja je odnela nekoliko ljudskih života, a u nekim oblastima stvorila snežni pokrivač od skoro dva metra.
Foto Tanjug/AP
Gradska zona Bafala je posebno pogođena, a neke oblasti južno od gradskog područja su pod snežnim pokrivačem debiljine od oko 1,5 metar, prenosi Rojters.
Prema podacima američke nacionalne meteorološke službe, predgrađe Orčard Park, gde svoje utakmice igra NFL klub Bafalo Bilsi, prekriveno je od jutros sa 196 centimetara snega.
BONUS - NAJAKTUELNIJI VIDEO SNIMCI
Preporučujemo
POSTAJE VLADIKA: Od glume i Milančeta, do episkopa - sa imenom Božjim na usnama
19. 11. 2022. u 17:10
PUTIN PISAO VUČIĆU: Poželeo mu zdravlje i uspehe, a građanima Srbije sreću i prosperitet
PREDSEDNIK Aleksandar Vučić primio je danas čestitku predsednika Ruske Federacije Vladimira Putina povodom Dana državnosti Republike Srbije, u kojoj mu je ruski lider poželeo zdravlje i uspehe, a građanima Srbije sreću i prosperitet, saopštila je danas Služba za saradnju sa medijima predsednika Republike.
13. 02. 2026. u 12:40
STRADALI MLADIĆ SIN POZNATOG MUZIČARA: Novi detalji nesreće u Sarajevu
ERDOAN Morankić (23), koji je stradao u tramvajskoj nesreći u Sarajevu, sin je poznatog muzičara iz Brčkog Armana Morankića, piše portal sarajevskog Avaza.
13. 02. 2026. u 12:05
Danju spasavao živote u bolnici, noću se pretvarao u MONSTRUMA: Jeziva istina otkrivena godinama kasnije
POLICIJA veruje da je Kris Revak, koji je izvršio samoubistvo nakon što je optužen za ubistvo, možda bio serijski ubica. Njegov život i dela krili su mračnu stranu koja je šokirala istražitelje.
15. 02. 2026. u 09:19
Komentari (0)