"NE SMEMO MU DOZVOLITI DA POBEDI" Stoltenberg poručio - "NATO neće biti uvučen u Putinov rat!"
02. 12. 2022. u 07:19
GENERALNI sekretar NATO-a Jens Stoltenberg izjavio je da Severnoatlantska alijansa neće biti uvučena u Putinov rat.
NATO AGRESIJA NA RUSKU FEDERACIJU JE KRAJ EVROSKE DRZAVE I NARODE DOKTRENA ZOVESE SPRZ,UKOLIKO BI SE CETVORTI NACISTICKI RAJ PONOVO UKLJUCIJO U RAT PROTIV RUSIJE TI VISE NECE DA DAJES IZJAVE JER CE SVE BITI PRETVORENO U PRAH I PEPEL I TI PICKO NACISTICKA SMRDLJIVA TO DOBRO ZNAS.
Sva sreća pa su vaši ratovi legalni, jer sami odlučujete, da su kradje i ubistva legalni i tzv kolateralna šteta, ako idu u vašu korist.
To je vas rat protiv Rusije Ukrajinskim rukama a ne Putinov. Ne zelite da i drugi autoritativni rezimi pokrecu ratove. Vi ne ratuete jer ste odbrambeni savez. Iza vas su u ime "sloboda ljudskih prava i demokratije" ostale unistene i opljackane drzave i desetine milioni ljudi ciji ste zivote unistili koji sada lutaju. Sta ste vi hteli kad ste gadjali nase velike trafo stanice, mostove, televizisku zgradu, fabrike, skole bolnice ?. Po sistemu drste lopova obmanjuete i pljackate ceo svet. Sirite razne bolestine i otrove upakovane kao vase "vrednosti".I kad bi dali Ukraini svo oruzje koje imate ona nemoze da pobedi. Nista vise kod vas vise nece biti isto kao do sada. Probudili su se i drugi konacno,. Dosao je kraj vasim lazima i vasem nasilju. Do sada su samo vasi ratovi bili legalni i opravdani, KiM "jedinstven slucaj". Ovo je kraj medjunarodnog poretka zasnovanog na vasim pravilima koja vam omogucavaju dominaciju, da radite sta hocete, da izvrcete cinenjice i da uvek budete u pravu.
Rusija nece imati problema sa ovakvim likovima, koji kazu "ne smemo mu dozvoliti da pobedi, ali nece nas uvuci u rat" i "da Rusija vodi nelegalni rat!?" NATO i Amerika su vodili i vode samo "legalne" ratove!? Blagi boze, pomozi nam, ko zna sta nas sve ceka?! Mnogi misle da ce pobediti, kao u "video igricama!"
Bolje je reci da nema NATO agresora ovaj svet bi ziveo u miru i blagostanju od 1945 kada je drugi svetski rat zavrsen. Ovako je stvaranjem ove zlocinacke organizacije vec od 50-tih godina krenulo zlo. I ko zna dokle bi to islo da neko nije imao petlju da kaze dosta je vise veseg zlocina s kojim provodite pravdu i demokratuju po svetu. HVALA RUSIJO STO SE BORIS DA SE ZEMLJA RESI SVOG NAJGOREG NEPRIJATELJA.
Nato je već umešan ,sve je ovo i delo natoa,a o davanju oružja iz nato ylijansi da se i ne govor...
Pita te Torvald - hoćeš li još dugo? Pa neće vas Vladimir ništa pitati, samo će vam se desiti - nestaćete.
Povezane vesti
OBJAVLJENA TAJNA DOKUMENTA SAD: Evo u šta je DŽordž V. Buš uveravao Putina, a šta je ruski predsednik poručio
BIVŠI predsednik SAD Džordž V. Buš govorio je ruskom predsedniku Vladimiru Putinu da Rusiju smatra delom Zapada, a ne njegovim neprijateljem, sledi iz deklasifikovanih protokola vlade SAD koje je objavio američki Arhiv Nacionalne bezbednosti.
23. 12. 2025. u 21:01
ZELENSKI ODUGOVLAČI Bivši potpukovnik SBU: Sprema se prvokacija čiji je cilj raskidanje odnosa SAD i Rusije?
GOVOREĆI o mogućnosti održavanja izbora u Ukrajini u bliskoj budućnosti, Vladimir Zelenski jednostavno odugovlači; Kijev možda sprema provokaciju, rekao je za RIA Novosti bivši potpukovnik SBU Vasil Prozorov.
12. 12. 2025. u 16:23
KUPJANSK ĆE SE PONOVITI 60 VOJNIKA ZAUZEĆE GRAD Putin: Ako Kijev nije spreman da razmotri predloge Trampa
PREDSEDNIK Rusije Vladimir Putin izjavio je da će se, ukoliko Kijev ne bude spreman da razmatra predloge predsednika SAD Donalda Trampa, događaji poput Kupjanska neizbežno ponavljati.
21. 11. 2025. u 20:50
"ZVAO ME IZ BUNKERA U KIJEVU" Zelenski molio NATO da ponovi bosanski scenario u Ukrajini
BIVŠI generalni sekretar NATO-a Jens Stoltenberg je rekao da ga je u februaru 2022. godine Vladimir Zelenski iz bunkera u Kijevu molio da NATO uvede zonu zabrane letenja nad Ukrajinom.
09. 11. 2025. u 18:12
STARMER NEĆE SUSRET S PUTINOM: Evropski lideri predložili, Britanac odbio - Kremlj reagovao: "Destruktivan stav Londona"
BRITANSKI premijer Kir Starmer ne planira da razgovara sa ruskim predsednikom Vladimirom Putinom, kako su to predložili francuski predsednika Emanuel Makron i italijanska premijerka Đorđa Meloni, rekao je u petak portparol Dauning strita.
16. 01. 2026. u 22:00
Najnovije iz rubrike
OGLASILA SE BELA KUĆA: Evo šta je rekla o ishodu sastanka u Abu Dabiju
TRILATERALNI razgovori između Sjedinjenih Država, Ukrajine i Rusije, održani danas u Abu Dabiju, ocenjeni su kao produktivni i nastaviće se sutra, javlja Skaj njuz. Ovu informaciju potvrdili su i američki i ruski izvori.
23. 01. 2026. u 20:34
FRANCUSKI SPECIJALCI SE ISKRCALI NA RUSKI TANKER: Pogledajte neverovatnu akciju na Sredozemnom moru (FOTO/VIDEO)
Francuska mornarica, postupajući na osnovu obaveštajnih podataka Ujedinjenog Kraljevstva, presrela je juče tanker koji je prevozio rusku naftu u Sredozemnom moru.
23. 01. 2026. u 20:30
OGLASIO SE ZELENSKI: Poseban akcenat stavio na trilateralne pregovore o završetku rata
DELEGACIJE SAD, Rusije i Ukrajine u Abu Dabi učestvuju na prvim trilateralnim pregovorima o završetku rata u Ukrajini.
23. 01. 2026. u 20:08
"AKO NE PRIHVATITE USLOVE RUSIJE BIĆETE PRETVORENI U PRAH“: Američki oficir zapretio Zelenskom
ŽALBE Vladimira Zelenskog na nedovoljnu pomoć Evrope nikako neće promeniti odnos snaga u ukrajinskom sukobu, izjavio je penzionisani potpukovnik američke vojske Danijel Dejvis, komentarišući govor šefa kijevskog režima u Davosu.
23. 01. 2026. u 19:27
NEVEROVATAN PLAN OBNOVE Politiko: Amerika i EU nastoje da privuku 800 milijardi dolara za pomoć Ukrajini
SJEDINjENE Američke Države i Evropska unija se nadaju da će privući 800 milijardi dolara javnih i privatnih sredstava kako bi pomogle u obnovi Ukrajine kada Rusija bude okončala svoju invaziju, pokazuje dokument u koji je briselski portal Politiko imao uvid.
23. 01. 2026. u 18:58
Komentari (8)