BAJDEN NAJAVIO GLASANJE U KONGRESU: Traži promenu zakona o glasačkim pravima
16. 01. 2023. u 21:15
AMERIČKI predsednik Džozef Bajden obratio se danas svojim biračima iz redova Afroamerikanaca na doručku povodom obeležavanja praznika posvećenog borcu za ljudska prava Martinu Luteru i najavio glasanje u Kongresu kako bi se promenio zakon o građanskim pravima.
Povezane vesti
RAZVODI SE ĆERKA DŽOA BAJDENA: Tačka na 13 godina braka i objave na društvenim mrežama
EŠLI Bajden i Hauard Krin upoznali su se 2010. godine, nakon što im je njen brat Bo, koji je preminuo 2015. godine, namestio sastanak.
13. 08. 2025. u 19:59
Najnovije iz rubrike
"SANKCIJE OSTAJU JEDAN OD NAJBOLNIJIH UDARACA ZA PUTINA": Zelenski izneo nove informacije u noćnom obraćanju
UKRAJINSKI predsednik Volodimir Zelenski izjavio je da, uprkos ruskim tvrdnjama da najnovije sankcije neće uticati na njih, one i dalje predstavljaju težak udarac za ruskog predsednika Vladimira Putina.
24. 10. 2025. u 23:30
REKETIRAJU RADNIKE DA FINANSIRAJU DŽAMIJE: Italijanski grad Monfalkone u provinciji Goricija postao mesto gde vlada i sprovodi teror islamsk
ILI daj polovinu plate ili napolje! Ovako komanduje muslimanska mafija u Italiji, u gradu Monfalkone, u provinciji Goricija, u regionu Frijuli-Venecija Đuliji. To je opština sa najvećim brojem stranaca u Italiji, proporcionalno broju stanovnika. Ima ih 32 procenta, od kojih je 55 odsto pristiglo iz Bangladeša. Najveći broj ih je zaposlen u brodogradilištu „Finkantijeri“.
24. 10. 2025. u 23:00
VLADA ODOBRILA: Zaposleni u holandskoj nacionalnoj železnici nosiće palice
HOLANDSKA vlada odobrila je plan prema kojem će neki pripadnici nacionalne železničke kompanije NS biti naoružani palicama, prenose danas lokalni mediji.
24. 10. 2025. u 22:45
SADA I ZVANIČNO: Amerika uvela sankcije predsedniku Kolumbije Gustavu Petru i članovima njegove porodice
MINISTARSTVO finansija Sjedinjenih Američkih Država uvelo je danas sankcije predsedniku Kolumbije Gustavu Petru, njegovoj supruzi i sinu, kao i ministru unutrašnjih poslova te zemlje Armandu Benedetiju.
24. 10. 2025. u 22:45
ŠEF RUSKOG FONDA ZA DIREKTNE INVESTICIJE: Ne isključujem novu razmenu zatvorenika između Rusije i SAD
KIRIL Dmitrijev, šef Ruskog fonda za direktne investicije (RFDIF) i specijalni predstavnik ruskog predsednika za investicije i ekonomsku saradnju sa inostranstvom, nije isključio novu razmenu zatvorenika između Rusije i SAD, navodeći da su pregovori o ovoj temi u toku.
24. 10. 2025. u 22:22
Komentari (0)