ZELENSKI NE MOŽE "NA ZELENU GRANU" SA ŠOLCOM: Stalno moram da ga ubeđujem da pomogne
09. 02. 2023. u 19:00
UKRAJINSKI predsednik Volodimir Zelenski izjavio je danas da ''stalno mora da ubeđuje'' nemačkog kancelara Olafa Šolca da pomogne Ukrajini zarad Evrope.
Povezane vesti
ODLUKA IZ KIJEVA POTRESLA VRH VLASTI: Zelenski prelomio posle ključnog sastanka
VLADIMIR Zelenski je objavio da je sa ukrajinskim ministrom odbrane razgovarao o radu sistema protivvazdušne odbrane, navodi STRANA.ua.
17. 01. 2026. u 16:44
PRELOMNI TRENUTAK ZA UKRAJINU? Zelenski najavio pregovore koji menjaju sve
UKRAJINSKI predsednik Volodimir Zelenski izjavio je danas u razgovoru sa predsednicom Evropske komisije Ursulom fon der Lajen da su u toku pregovori koji bi mogli radikalno da promene situaciju, kao i da je važno da svi partneri izvrše zajednički pritisak na Rusiju u cilju postizanja mira.
23. 12. 2025. u 18:36
DRAMA NA NEBU Avion Zelenskog okružile 4 nepoznate letelice, incident potvrdila Irska: "Bili su veliki, to je hibridni napad"
AVION ukrajinskog predsednika Volodimira Zelenskog pratila su četiri vojna drona pre nego što je u ponedeljak sleteo na aerodrom u prestonici Irske - Dablinu.
04. 12. 2025. u 17:48
POLITIČKI KOLAPS UKRAJINE: Menja se tok sukoba?
POLITIČKI kolaps šefa kabineta Vladimira Zelenskog Andrija Jermaka uticaće ne samo na sudbinu lidera kijevskog režima već i na tok ukrajinskog sukoba, izveštava Blumberg.
28. 11. 2025. u 17:10
KIJEV KUPUJE OD PARIZA 100 RAFALA Makron sa Zelenskim: Nadam se da će mir u Ukrajini biti postignut pre 2027.
FRANCUSKI predsednik Emanuel Makron izrazio je danas nadu da će mir u Ukrajini biti postignut pre 2027, uz ocenu da su poslednjih nekoliko meseci obeležile odluke koje su bile prekretnice u ratu.
17. 11. 2025. u 14:13
Najnovije iz rubrike
NAUČNICI IZ SAMARE: Napravili program za neprekidan rad satelita čak i u vanrednim situacijama
NA Univerzitetu u Samari napravljen je novi program za male svemirske letelice. Algoritam pojednostavljuje upravljanje kretanjem satelita u vanrednim situacijama, omogućavajući im da duže i pouzdanije funkcionišu i kad sistem počinje da otkazuje.
25. 01. 2026. u 22:45
TROJICA MUŠKARACA SPASILA DEČAKA I MAJKU IZ POTOPLJENOG TAKSIJA: Pogledajte herojsku akciju u Dagestanu (VIDEO)
Snimak na kojem trojica muškaraca spasavaju dečaka i njegovu majku iz taksi vozila koje pluta rekom obišao je društvene mreže, izazvavši divljenje korisnika. Drama se odigrala tokom hladne noći u Dagestanu.
25. 01. 2026. u 22:35
ZABRINJAVAJUĆE: Uticajni mladi Amerikanac veliča Hitlera - smatra da je bio "KUL" (VIDEO)
PROŠLOG vikenda jedan noćni klub u Majamiju postao je poprište kontroverzne scene koja je putem snimaka na društvenim mrežama brzo obišla čitavu planetu.
25. 01. 2026. u 22:34
„VOJNI ATOM“ RAZBISTRUJE UM Medvedev: Da Rusija nema nuklearno oružje, pitanje je da li bi i postojala
NUKLEARNO oružje igra stabilizujuću ulogu: bez njega ni SSSR, ni Rusija možda više ne bi postojali, izjavio je u intervjuu za list „Komersant“ zamenik predsednika Saveta bezbednosti Ruske Federacije Dmitrij Medvedev.
25. 01. 2026. u 22:26
LIVIT OPTUŽILA GUVERNERA MINESOTE: Podsticao pojedince da snimaju savezne agente
PORTPAROLKA Bele kuće Kerolajn Livit optužila je danas guvernera Minesote Tima Volca da je podsticao pojedince da prate i snimaju pripadnike federlanih agencija, što je navodno dovelo da agenti budu u izuzetno opasnim situacijama.
25. 01. 2026. u 22:20
Walter Praviček
09.02.2023. 19:31
Kada netkokuči svoju FAMILIJO baci na prosjački štap, ide kukati bilo kod koga,da mu pozajmi ili dade na kredit pomoč.Zelenski je uradio to sa Ukrajinom.Pa sada po glumačkom nahođenju tera svoje teatralno veštino u EU i Engleskoj,a prije i u Ameriki.Još nije sinulo u glavama ljudi,da njemu nije do mira,da prizna poraz,da izteraju AZOV BRIGADU,te ostale naciste,te,da Ukrajina postane država,u koju možemo poverovati i imati dobre odnose.On tera svoje,a Rusi ruše kao što vidimo toliko,da se treba u istinu pitati:KOLIKO godina če trebati za izgradnju svega što je uništeno,pa makar to bile stare kuče.Jer dom je dom kakav-takav.i TO SVE SA PARAMA IZ EU?A NA FRONT NE DOLAZI NAORUŽANJE,NITI HRANA,ODELA I DRUGO ZA UKRAJINCE.ONI DEZERTIRAJU PA HAJMO KA RUSIMA.I NE SAMO NACIZAM,IMA I ŠVERCAROŠA,TE DROGERAŠA OSOBITO U KIJEVU.ZELENSKI MALENI RASTOM JESTE I MORA BITI PAJAC JEDAN BEZSRAMNI,PUN DROGE.ONE SUZE SU SAMO ZA URSULU I MIŠELA TE ŽOZEFA,KOJI NJEMU VERUJE 250%!!