"JEDNA OD NAJVEĆIH PRIRODNIH KATASTROFA": Erdogan zahvalan - Nećemo zaboraviti prijateljstvo pokazano u mračnom času

14. 02. 2023. u 12:38
TURSKA ceni pomoć koja stiže iz celog sveta i spasilačke napore zahvaljujući kojima je iz ruševina izvučeno više od 8.000 preživelih nakon razornog zemljotresa koji je pogodio jug Turske, izjavio je danas turski predsednik Redžep Tajip Erdogan.
Povezane vesti

IMAMOGLU KANDIDAT IZ ZATVORA: Skoro 15 miliona ljudi u Turskoj glasalo na simboličnim predizborima za izbornu nominaciju
POLITIČKA kriza u Turskoj se produbljuje. Na hiljade građana danima protestuju na ulicama gradova širom zemlje zbog hapšenja Ekrema Imamoglua, gradonačelnika Istanbula i glavnog političkog rivala aktuelnog predsednika Redžepa Tajipa Erdogana.
25. 03. 2025. u 06:30
Najnovije iz rubrike

uživoRAT NA BLISKOM ISTOKU: Hamnej će se uskoro obratiti naciji - Snimak izraelskog udara na Kermanšah (FOTO/VIDEO)
RAT Izraela i Irana - 6. dan
18. 06. 2025. u 08:11 >> 12:50

ERDOGAN UPOREDIO NETANJAHUA SA HITLEROM: "Iran ima legitimno pravo da se brani od izraelskog huliganstva"
Predsednik Turske Redžep Tajip Erdogan izjavio je da Iran ima "veoma prirodno, legitimno i zakonsko pravo“ da se brani od, kako je naveo, "izraelskog huliganstva i državnog terorizma“, prenosi Tajms of Izrael.
18. 06. 2025. u 12:28

PRIJAVLJEN RAZORAN ZEMLJOTRES JAČINE 5.8 STEPENI: Evo gde je bio epicentar
ZEMLjOTRES jačine 5,8 stepeni Rihterove skale pogodio je obalu južne države Čijapas u Meksiku, saopštio je Evropsko-mediteranski seizmološki centar (EMSC).
18. 06. 2025. u 12:21

"TO JE NAJSTRAŠNIJA FRAZA KOJU SAM IKADA ČULA": Zaharova zgrožena Mercovom izjavom o Bliskom istoku
IZJAVA nemačkog kancelara Fridriha Merca o sukobu na Bliskom istoku između Irana i Izraela je najstrašnija fraza, izjavila je portparol ruskog Ministarstva spoljnih poslova Marija Zaharova.
18. 06. 2025. u 12:16

"MI GAĐAMO VOJNE CILJEVE, A ONI NAPADAJU DOMOVE CIVILA" : Oglasio se portparol IDF-a (VIDEO)
PORTPAROL Izraelskih odbrambenih snaga, IDF, general Efi Defrin, oglasio se povodom najnovijih akcija vojske.
18. 06. 2025. u 12:15
Komentari (0)