Tenis
MEKINRO: "Samo Siner ima veće šanse za titulu na Vimbldonu od Đokovića!"
23. 06. 2026. u 18:21
Fudbal
MEKSIKANCI ČEKALI I DOČEKALI: Očoa stao na gol i ispisao istoriju na Svetskom prvenstvu
25. 06. 2026. u 08:46
ANĆELOTI SREĆAN ZBOG NEJMARA: Ima strast kao dečak, sve je zaslužio zbog napornog rada
25. 06. 2026. u 08:23
ISTORIJA NA MUNDIJALU! Južna Afrika pobedila Južnu Koreju i plasirala se prvi put u nokaut fazu Svetskog prvenstva
25. 06. 2026. u 05:02 >> 05:04
NEVEROVATAN MEČ U ATLANTI: Lavovi Atlasa su drugi u grupi, "Grenadini" se časno oprostili od Svetskog prvenstva
25. 06. 2026. u 02:04 >> 02:12
RAKONI
01.03.2023. 18:25
A sto nebih vi malo povukli Rusiju !! Solc ce biti upamcen u Nemackoj istoriji kao covek koji je unistio sopstvenu zemlju zbog Americke imerije !!
fu
01.03.2023. 18:25
Rece covek,kog niko ne shvata ozbiljno,i koji u svojoj zemlji se tretira,kao niko. Nacisti,uvek ostaju nacisti!!!!
Pera
01.03.2023. 18:26
klovn.
Hoće
01.03.2023. 18:29
Ali kad vi sa zapada kleknete na kolenima!
Dragan
01.03.2023. 18:39
Русија треба поново да наврати до Берлина.
master
01.03.2023. 18:53
Nosi se u 3pm.
Čika Paja
01.03.2023. 19:04
Čovek nema dodirnih tačaka sa realnošću ... živi u nekom svom izmaštanom svetu.
master
01.03.2023. 19:30
Ko si ti,??? koje si ti *udo u svetu da ti dajes uslov,????
Dejan
01.03.2023. 19:41
Rusija je molila, ne prelazite crvenu liniju, niko je nije slusao, a mislili su da ce slomiti rusiju, nisu dobro mislili, a sada zahtevaju da rusija prekine vatru, pricali i pricali rusi, a oni gluvi i gluvi, sada odjednom svi cuju raketice, a nista ozbiljno rusija nije pocela, a ako ozbiljno zapucaju, sve je postalo pepeo i dim...
Trig
01.03.2023. 19:46
Neopevana budala.
Trig
01.03.2023. 20:29
Neopevana budala.
vladimir
01.03.2023. 20:59
PRDEŽU pa ti se i ne hvališ da ti je Šolc PRDEŽ po "familiji"!? Takvu budalu ne rodi Nemačka!
Politicki nepravilan
04.03.2023. 19:30
Ovome Svabi nisu sve ovce na broju.....previse sebe gleda kao Hitlera 1945 god. Svabe ili su odlucili da ih Rusi jednom i zauvjek zavrse za sve vjekove ili su totalno postali Americki robovi pa ne smiju da pisnu.