NEMA NIŠTA OD PREKIDA VATRE IZMEĐU RUSIJE I UKRAJINE Blinken poručio: Nema zauzimanja dela Ukrajine
08. 04. 2023. u 08:16
AMERIČKI državni sekretar Entoni Blinken je u ovom trenutku odbacio mogućnost pregovora o prekidu vatre između Rusije i Ukrajine.
Zbog vas zlotvora se i ratuje i strada nevin narod !
Iz aviona se vidi, Poljska se toliko nabila oruzjem i ceka trenutak da udje u Galiciju . To ja jos na pocetku Lavrov dogovorio sa Poljacima. Ako su imalo pametni i zele da ima i malo teritorije preostane seli bi i pregovarali, u suprotnom Medvedev je rekao da ce nestati sa mape. Glupo je misliti da Rusija planira da izgubi ovaj rat , po bilo koju cenu, a resursa ima koliko cela planeta. Kad zavrsi posao , zatvorice zapadne granice i Evropi reci laku noc jer je sve zlo uvek dolazilo sa zapada. Kad to bude EU ce ostatislaba tacka sveta.... Pogledajte Zeigeist , kako ce svet izgledati za 50 godina !!!! Bice vam sve jasno !!!
mars iz sirije,bosne i ostalih zemalja pa onda pricajte o drugima,.osudite par hiljada ratnih zlocinaca iz amerike pa onda govorite o drugima,.
Rusija do sad ni sa kim nije pregovarala o miru! Iz Afganistana se povukla,a Ukrajina nije Afganistan,niti je Rusija ondašnja Rusija!!! Prema tome...biti ili ne biti,a nije samo do Rusa!!!
Rusija do sad ni sa kim nije pregovarala o miru! Iz Afganistana se povukla,a Ukrajina nije Afganistan,niti je Rusija ondašnja Rusija!!! Prema tome...biti ili ne biti,a nije samo do Rusa!!!
I neće biti "pregovora" već ISKLJUČIVO "kapitulacija" Ukrajine koja više neće postojati! Ukoliko Ruska "namera" bude ugrožena primenuće vaš stil "ratovanja" i završiti sa ukrajinom za nekoliko dana! The end!
Povezane vesti

RAT U UKRAJINI: Rusi napreduju u južnom DNR; Uništen veliki sistem PVO; Žestoke borbe kod Limana; Iskander pogodio 200 vojnika (VIDEO/MAPA)
RAT u Ukrajini – 1.146. dan.
14. 04. 2025. u 07:24 >> 03:08

RAT U UKRAJINI: Raste broj žrtava u Sumiju; Pripadnici "Bars-Kursk" otkrili ukrajinski dron od 200 kg (VIDEO)
RAT u Ukrajini – 1.145. dan.
13. 04. 2025. u 07:08 >> 23:32

RAT U UKRAJINI: Rusi su u Aleksandropolju; Ruski specnaz razbio ukrajinske specijalce kod Popovke; Žestoke borbe kod Pokrovska (VIDEO/MAPA)
RAT u Ukrajini – 1.125. dan
24. 03. 2025. u 06:44 >> 02:09

RAT U UKRAJINI Rusko napredovanje u Zaporožju; Proboj od 7 km kod Pokrovska; Žestoke borba kod Kupjanska; Rusi vratili Demidovku (MAPA/VIDEO)
RAT u Ukrajini – 1.124. dan
23. 03. 2025. u 07:10 >> 02:34

RAT U UKRAJINI Prodor kod Velike Novosjolke, žestoke borbe kod Pokrovska; Zmajevi zubi zastali u grlu VSU, prodor kod Belgoroda (MAPA/VIDEO)
RAT u Ukrajini – 1.121. dan.
20. 03. 2025. u 07:13 >> 03:12
Najnovije iz rubrike

"DUBOKO VAM SE KLANJAMO" Putin: Uloga sveštenstva u Specijalnoj operaciji važna
RUSKI predsednik Vladimir Putin je istakao ulogu sveštenstva u Kurskoj oblasti i zahvalio im se na njihovoj službi u vreme iskušenja.
21. 05. 2025. u 12:56

PRVI SNIMAK SA MESTA ZLOČINA: Ubijen bivši Janukovičev savetnik (VIDEO)
RADIO Kadena Ser je objavio da je bivši savetnik bivšeg ukrajinskog predsednika Viktora Janukoviča Andrij Portnov ubijen iz vatrenog oružja u blizini Madrida.
21. 05. 2025. u 12:17

"PEKING STRIKTNO KONTROLIŠE" Kina: Nikada nismo snabdevali smrtonosnim oružjem strane u ukrajinskom sukobu
KINA nikada nije isporučivala smrtonosno oružje stranama u ukrajinskom sukobu. Peking striktno kontroliše izvoz robe dvojne namene, izjavila je zvanična predstavnica Ministarstva spoljnih poslova Kine Mao Ning.
21. 05. 2025. u 12:01

BIO POD AMERIČKIM SANKCIJAMA: Ubijen bivši Janukovičev savetnik
RADIO Kadena Ser je objavio da je bivši savetnik bivšeg ukrajinskog predsednika Viktora Janukoviča Andrij Portnov ubijen iz vatrenog oružja u blizini Madrida.
21. 05. 2025. u 11:55

UHVAĆEN NA DELU? Gradonačelnik uhapšen zbog primanja mita
FINANSIJSKA policija uhapsila je gradonačelnika Sorenta Masima Kopolu, saopštili su danas izvori.
21. 05. 2025. u 11:47
Komentari (9)