RAT U UKRAJINI: Prigožin - Ofanziva VSU neće skoro; Bitka za Bahmut: Auto-put života VSU presečen (MAPA/FOTO/VIDEO)
21. 04. 2023. u 07:15 >> 03:08
RAT u Ukrajini – 422. dan. I dalje žestoke borbe za Artjomovsk i kod Avdejevke. Takođe, ukrajinske snage pretrpele su i velike gubitke u pravcu Donjecka, ali i Kupjanska i Krasnog Limana. Predsednici Francuske i Amerike poručili – Kina treba da pomogne u okončanju ukrajinskog sukoba.
Treba zatrti Genocidne Zverske Države, pirgavce sa ostrva zla i klozetare . Posle toga će se svi ili osloboditi ili urazumiti.
Aha stim da će ukrajina pre toga potpuno prestati da postoji kao zemlja, mnogo pre nego što će ikada postati članica nato pakta. Jasno je to i ukronacistima, nego ajde još malo da profitiraju dok traje igranka
Šta bi sa Bahmutom ? U tekstu sve vreme koristite ime Artjomovsk. Znači očigledno je
Njima, jos malo, treba nuditi evakuaciju iz Ukrajine! Zajedno sa Zelenskim.
Veliki uspeh Kijeva i NATO - Rusi bombradovali sami sebe -tehnička greška ! Jadransko more prepno bombi i projektila nebačenih na Srbij 1999.- razlog naoražuna avion sme da se vrati samo nenaoružan .
Nato zlikovci hice treći svetski rat po svaku cenu?????
Je otvoreni rat nato, amera I engleza protiv Rusije a zelenko I ukraina su samo nemi posmatraci, Rusija sa Putinom jos nikad nije rat izgubila niti ga moze ikad izgubiti, Slava Rusiji Slava Putinu ,ura, ura, ura
Uskoro ce im dati i nuklearku ako vec nisu.
Povezane vesti

uživoRAT U UKRAJINI Zašto je Zelenski "promenio ploču": Repriza čuvenog susreta
Rat u Ukrajini – 1.218. dan.
25. 06. 2025. u 07:38 >> 19:56

RAT U UKRAJINI: Razgovarali Putin i Lukašenko; Desetine ukrajinskih dronova oboreno iznad Rusije; (VIDEO/MAPA
RAT u Ukrajini – 1217. dan
24. 06. 2025. u 07:40 >> 23:47

RAT U UKRAJINI: Ministarstvo odbrane: U jednom oboreno 97 ukrajinskih dronova
Rat u Ukrajini – 1214. dan.
21. 06. 2025. u 08:17 >> 14:31

RAT U UKRAJINI: Zelenski doneo ključnu odluku
RAT u Ukrajini – 1212. dan.
19. 06. 2025. u 07:57 >> 19:41

RAT U UKRAJINI: Putin spreman na sastanak čak i sa Zelenskim, da je Tramp bio 2022. u Beloj kući ovo se ne bi desilo
Rat u Ukrajini – 1211. dan
18. 06. 2025. u 08:43 >> 21:41
Najnovije iz rubrike

HAKER PROBIO ZAŠTITU FBI: Radio za narkokartel Sinaloa uspeo da pomogne u praćenju i ubistvu doušnika
HAKER koji je radio za narkokartel Sinaloa uspeo je da pribavi telefonske zapise jednog FBI službenika i iskoristi kamere za nadzor u Meksiko Sitiju da pomogne u praćenju i ubistvu doušnika te agencije 2018. godine, navelo je američko Ministarstvo pravde.
28. 06. 2025. u 01:20

GENERAL KEJN: Vojska SAD nije upotrebila probojne bombe u Isfahanu jer ne bi bile efikasne
AMERIČKA vojska nije upotrebila specijalizovane probojne bombe na jednom od najvećih iranskih nuklearnih postrojenja Isfahanu prošlog vikenda jer je to postrojenje toliko duboko da te bombe verovatno ne bi bile efikasne, izjavio je rekao je načelnik združenog generalštaba SAD Dan Kejn.
28. 06. 2025. u 00:45

uživoRAT U UKRAJINI: Ukrajinci priznaju - Rusi napreduju u Zaporožju, Sumiju i kod Kupjanska; Ukrajinski oficiri: Front je u krizi! (MAPA/VIDEO)
RAT u Ukrajini – 1.220. dan.
27. 06. 2025. u 07:17 >> 00:35

MOSTARCI PRETUKLI NEODGOVORNOG TURISTU: Skočio s mosta u Neretvu
NEODGOVORNO ponašanje jednog stranog turiste moglo je da ima tragičan ishod danas u Mostaru, kada je bez prethodne pripreme skočio sa Starog mosta u reku Neretvu, uprkos upozorenjima lokalnog stanovništva.
28. 06. 2025. u 00:22

PUTIN O NATO: Neka se Zapad naoružava, to je dokaz da su oni agresori
ODLUKA NATO da podigne vojnu potrošnju na 5 odsto BDP-a predstavlja dokaz da je kolektivni Zapad agresivan, a ne Moskva, izjavio je ruski predsednik Vladimir Putin.
28. 06. 2025. u 00:11
Komentari (9)