Politika
SRBIJA MOJA PORODICA: Knežević poklonio Vučiću sliku Cetinjskog manastira
27. 06. 2026. u 00:14
Tenis
TEŽE NIJE MOGLO: Teodora Kostović protiv Sabalenke na startu Vimbldona
26. 06. 2026. u 12:47
ĐOKOVIĆ DOBIO RIVALE NA VIMBLDONU: Evo ko stoji Novaku na putu ka 25. grend slem tituli
26. 06. 2026. u 11:49
Fudbal
ZAVIO IH U CRNO! Jeziva greška golmana pogurala evropskog prvaka! (VIDEO)
27. 06. 2026. u 03:42
BRUKA I SRAMOTA NA SVETSKOM PRVENSTVU! Ovo nije viđeno od početka Mundijala!
27. 06. 2026. u 02:52
MEGASENZACIJA U TEKSASU! Ispisana istorija, svetski šampion na kolenima!
27. 06. 2026. u 01:24
Realno
14.05.2023. 16:33
Herojski su poginuli osvajajući ukrajinsku zemlju em ti takvo herojstvo
Realista
14.05.2023. 16:56
@Realno - Zapad nam je pokazao ‘99 da je zemlja onoga ko može da je osvoji, tako da …..
Russ
14.05.2023. 17:13
@Realno - Realno glup komentar.
Sanja
14.05.2023. 16:37
Rusi nemaju gubitke. Ruski heroji su večno živi.
Realno
14.05.2023. 16:56
@Sanja - Ja smatram za heroja nekog ko brani svoju zemlju a ne osvajača neki ljudi imaju čudan sistem vrednosti ako želiš zlo drugom dogodi se tebi
buki
14.05.2023. 17:32
@Realno - Rusi i brane svoj narod i svoju zemlju. Nije zemlja tamo gde je neki komunistički diktator udario liniju, nego tamo gde si rođen, gde su ti rođeni deda, pradeda, čukundeda pa na dalje.
buki
14.05.2023. 17:34
@Realno - Rusi i brane svoj narod i svoju zemlju. Nije zemlja tamo gde je neki komunistički diktator udario liniju, nego tamo gde si rođen, gde su ti rođeni deda, pradeda, čukundeda pa na dalje, a svako ko hoće da te odatle protera, ko ti brani da govoriš svojim jezikom i ko ti ubija decu je agresor i tiranin.
Cancan
14.05.2023. 20:34
@Realno - I moj otac je branio Krajinu i jedva izvukao živu glavu...zbog raznih igara iz Beograda...pre svega mislim na podršku. A ovaj rat kao i svaki je tragedija...e sad sto se tice zemlje tj teritorije čija to je jako upitno ako pogledamo istoriju. Sve u svemu jako loše za pravoslavni svet.
buki
14.05.2023. 21:07
@Realno - Rusi i brane svoju zemlju i svoj narod. Nije zemlja tamo gde su komunistički diktatori udarili neku liniju, nego tamo gde si rođen, gde su ti rođeni i živeli otac, deda, pradeda, čukundeda i tako redom. Samo je trebalo da im dozvole da govore svojim, ruskim jezikom, da im ne ubijaju decu i da ih ne prisiljavaju na saradnju sa Nato zlikovcima. A nacisti su baš to radili i zato su Rusi odlučili da oružjem brane SVOJU zemlju.
Velja
14.05.2023. 16:51
Sve će to nacisti debelo naplatiti.
bivsi rus
14.05.2023. 17:01
predajte se rusi kad neznate da ratujete….pametan bi do sada od ukraine napravio poljanu….slava ukraini
BACKO
14.05.2023. 18:31
Samo vi puštajte NATO da vas lupa !
Milovan
14.05.2023. 19:12
Nije problem u ljudima na terenu. Problem su komunjarski Generali koji jos misle da su im ukrainci braca. Isto tako su mislili i glupi srpski Generali u BG. Zato smo prosli kako smo prosli.A oni se najrali. Tako ce proci I Rusi zbog svojih lopova generala.
Jeti
14.05.2023. 19:59
Pa gde su vam 10 objavljenih komentara, kada se vide samo 8?