B-21 PRAVLJEN ZA RAT KINOM: Okosnica bombarderske komande će biti zamenjena ako ne bude mogao da se nosi sa novim mogućnostima
22. 05. 2023. u 20:01
AKO bombarder B-21 ne bude mogao da se nosi sa novim mogućnostima, biće zamenjen.
Pa mi vam prepeglali krila nevidljivog , itd a da neće Kinezi !
Po ovom tekstu se vidi da ameri razmišljaju samo o ratu i ti što dalje od njihovog kopna. Prema tome protivnici moraju da udare po njihovim gradovima pa će ih brzo proći volja za ratovanjem.
Gore navedeni general se ne bavi inovacijama pa mu zakljucak obiluje propustima... U tom buducem vremenu, za na primer 15 godina, ovakvi bombarderi bice prevazidjeni, a zamenice ih letilice sa mnogo manjim gabaritom i imuni na trenutno najsavrsenije radare , sa veliki dometom i zastrasujucom precioznoscu, kojima daljinski upravlja vestacka inteligencija... Danas u najvisim vojnim tehnologijama pored Zapada, Kine i Rusije, odskacu i Izrael, Norveska, Tajvan....
Bolje odmah da odustanu, jer ćemo mi da pomognemo našoj braći Kinezima kako obore ova nazovi čuda od aviona. Već smo jedanB2 (Duh Misurija) oborili. Omiriso lepo zemlju u Spačvanskim šumama posle bacanja bombe na kinesku ambasadu. Posle toga je u Americi onaj što je naredio tu akciju ubijen od strane Kineza čekićima i to pred svojim stanom.
Napravljen je za milosrdnog anđela i tome slično
Ma rešenje je prosto da ne može biti prostije... SEDITE KUĆI... i ne treba van ništa od toga i NEĆE VAS BOLETI GLAVA.
Tamo ce im biti plava grobnica. Ratovati 10.000 km od kuce ??? Ludi su ovi kauboji.
Povezane vesti
ŠTA TRAMPU FALI DA UDARI NA IRAN? Američki mediji: Vazduhoplovstvo ima kritično malo ovih aviona
NAKON što su američke ratno-kosmijske snage pokrenule neviđeni napad bombardera dubokog prodiranja na iranske nuklearne objekte u junu 2025. godine, koji su izveli strateški bombarderi B-2 sa sedištem u vazduhoplovnoj bazi Vajtman u Misuriju, postavljena su pitanja u vezi sa sposobnošću službe da izvede duže kampanje sličnih udara dugog dometa.
03. 02. 2026. u 19:11
AMERIČKA VOJSKA PONOVO OMANULA Vašingon besan: Rusi, Kinezi, Severna Koreja i Iran ga imaju, „Dark Eagle“ opet kasni (VIDEO)
VOJSKA Sjedinjenih Država potvrdila je da nije ispunila svoj cilj raspoređivanja programa hipersoničnog oružja dugog dometa (Long-Range Hypersonic Weapon LRHW), poznatog i kao „Dark Eagle“, za kraj 2025. godine, uprkos tome što je jedinica zadužena za upravljanje sistemom već obučena i spremna.
19. 01. 2026. u 21:33
SPREMNI ZA UDAR NA KINU Baza na ostrvu Magešima: Nova glavobolja za Peking (MAPA)
NA malom japanskom ostrvu Magešima, 900 kilometara od Šangaja, u toku je izgradnja vojne baze. Ona bi mogla postati ključni element u budućoj odbrambenoj strategiji Japana i Sjedinjenih Država.
10. 01. 2026. u 00:55
CRNE SLUTNJE PENTAGONA: Novi kineski lovci postići će neviđene uspehe na globalnim tržištima (VIDEO)
GODIŠNjI izveštaj Ministarstva odbrane SAD Kongresu o kineskim vojnim sposobnostima istakao je da su sve sposobniji novi lovci zemlje koji se nude za izvoz spremni da zauzmu dominantnije pozicije na globalnim tržištima.
26. 12. 2025. u 16:33
KINA REŠILA RUSKI PROBLEM Trgovački brodovi dobili moćno naoružanje: Peking štiti svoju flotu od američkih pirata
KINESKI civilni brod je poslednjih nekoliko nedelja opremljen sa nekoliko konfiguracija za lansiranje naoružanih letelica i aviona, što ističe sposobnost Pekinga da opremi svoju flotu civilnih kontejnerskih brodova za ratne uloge.
09. 02. 2026. u 17:22
Najnovije iz rubrike
SNIMAK IZ KABINE VOZAČA: Ovo je ključan dokaz! Advokat vozača otkrio JEZIV podatak - tramvaj je 50 puta isključen tokom 2025.
"VIDEO sam tu evidenciju i ona postoji u GRAS-u."
16. 02. 2026. u 23:03
MASOVNA PUCNJAVA U AMERIČKOM GRADU: Ima mrtvih, ranjeno pet osoba (FOTO)
Prema nezvaničnim informacijama, najmanje dve osobe su ubijene u masovnoj pucnjavi koja se dogodila na klizalištu tokom hokejaške utakmice srednjoškolaca u gradiću Potaket, u američkoj saveznoj državi Rod Ajlend.
16. 02. 2026. u 22:50
TRAMP BESAN: Na reci Potomak ogromna ekološka katastrofa, krive lokalne demokrate
AMERIČKI predsednik Donald Tramp izjavio je danas da se u reci Potomak, koja protiče kroz Vašington, "dešava ogromna ekološka katastrofa" zbog pucanja kanalizacione cevi u američkoj saveznoj državi Merilend, za šta je optužio "grubo loše upravljanje lokalnih demokratskih lidera".
16. 02. 2026. u 22:45
RJAPKOV OBJASNIO: Evo kako će Ruska delegacija delovati u okviru sporazuma iz Enkoridža
Ruska delegacija odlazi u Ženevu na mirovne pregovore o Ukrajini sa jasnim uputstvima da deluje u okviru dogovora postignutih na rusko-američkom samitu na Aljasci, izjavio je danas zamenik ruskog ministra spoljnih poslova Sergej Rjapkov.
16. 02. 2026. u 22:45
TRAMP POJAČAVA PRITISAK NA IRAN: Satelitski snimci locirali američki nosač aviona "Abraham Linkoln" blizu ovog mesta
SATELITSKI snimci pokazuju da se američki nosač aviona "USS Abraham Linkoln" nalazi u vodama u blizini Irana, dok Vašington nastavlja da vrši pritisak na tu zemlju zbog njenog nuklearnog vojnog programa i nedavnog nasilnog obračuna sa demonstrantima, prenosi danas BBC.
16. 02. 2026. u 22:33
Komentari (8)