UHAPŠENI TERORISTI BIĆE PREBAČENI U MOSKVU: Imali kontakt na ukrajinskoj strani
23. 03. 2024. u 10:22 >> 10:37
TERORISTI, osumnjičeni za sinoćni napad u koncertnoj dvorani, uhapšeni u ruskoj oblasti Brjanska prebacuju se u Moskvu, nakon što su uhapšeni blizu ukrajinske granice.
Povezane vesti

NAJNOVIJA VEST: Četvorica mudžahedinsko-blokaderskih siledžija upravo uhapšeni!
TOKOM nereda koji izazvali blokaderi ispred Državnog Univerziteta u Novom Pazaru povređeno je šestoro policajaca.
29. 07. 2025. u 18:29

PALA VLADA FRANCUSKE! Izglasano nepoverenje premijeru Fransoa Bajruu!
VEĆINA poslanika u Skupištini izglasala je nepoverenje premijeru Fransoi Bajruu.
08. 09. 2025. u 19:14 >> 19:16

PRONAĐENO TELO NA KUPALIŠTU U ZRENJANINU
Telo za sada nepoznate osobe pronađeno je jutros nešto posle 6.30 sati na kupalištu "Peskara" u Zrenjaninu.
23. 08. 2025. u 08:57

"PORODICO PARTIZANA, BILA MI JE ČAST..." Ajzea Majk se na dirljiv način oprostio od crno-belih
KLUB iz Humske zvanično je saopštio da je raskinuo ugovor sa Ajzeom Majkom. On se nakon toga oglasio na društvenim mrežama.
22. 08. 2025. u 18:25

ZVANIČNO, KRAJ SAGE! Stranac napustio KK Partizan
KLUB iz Humske zvanično je saopštio da je raskinuo ugovor sa internacionalnim košarkašem.
22. 08. 2025. u 15:41
Najnovije iz rubrike

TRAMP OBJAVIO: Oslobođena studentkinja Elizabet Curkova koja je oteta u Iraku pre dve godine (FOTO)
AMERIČKI predsednik Donald Tramp objavio je danas da je oslobođena studentkinja Prinstona Elizabet Curkova koja je bila oteta u Iraku pre dve godine.
10. 09. 2025. u 00:41

KATAR OTKRIO DA JE LAŽ DA SU NA VREME UPOZORENI NA NAPAD IZRAELA: Amerika nas je zvala dok su se čule eksplozije
IZJAVE koje kruže o tome da je Katar unapred obavešten o napadu su lažne. Poziv primljen od američkog zvaničnika usledio je dok su se čule eksplozije nakon izraelskog napada na Dohu, objavio je portparol.
10. 09. 2025. u 00:15

BRITANAC IZBODEN NASMRT U APARTMANU: Zemljak ga ubio, pa pokušao da odvuče telo
UBRZO je uhapšen 34-godišnji sunarodnik, za koga se veruje da je bio blizak prijatelj žrtve.
10. 09. 2025. u 00:01

DRAMA U ŠKOLI: Maloletnik pretio da će napasti drugog hladnim oružjem
POLICIJSKOJ stanici Centar/PU Tuzla juče je od strane direktorke jedne osnovne škole u Tuzli prijavljeno da je tokom boravka u školi 12-godišnjak verbalno vređao i pretio da će napasti drugog 12-godišnjaka hladnim oružjem.
09. 09. 2025. u 23:45

AMERIČKI PUKOVNIK U PENZIJI UPOZORAVA: Vašington mora da promeni fokus
PENZIONISANI pukovnik američke vojske Daglas Makgregor napisao je da je glavni zadatak Sjedinjenih Država trenutno borba protiv kriminala unutar zemlje, prenose RIA Novosti .
09. 09. 2025. u 23:30
xoxo
23.03.2024. 10:47
Samo kukavice pucaju u djecu i nenaoruzane civile ito u Ramazanu
Miša
23.03.2024. 10:55
Više činjenica govori da ovo nije teroristički akt uobičajen za ISIS: 1. Nije jedan počinilac, koji je u većini i samoubica, već grupa koja je bila spremna za bekstvo posle zločina. Nisu izvršili samoubistvo aktiviranjem eksploziva u masi u toku ili nakon samog terorističkog akta, već su uhvaćeni na putu prema Ukrajini, oko 100 km of granice. I imali su kontakte sa te strane. 2. Teroristički akt se desio nakon što je Izrael pobio više desetina hiljada Arapa muslimana u Gazi, i sprema se da napadne Rafu. A ISIS tada napada baš Moskvu. (!?) A ne nekog od saveznika Izraela koji su im dostupniji u regionu Bliskog Istoka. Samo i te dve činjenice daju jak osnov za sumnju da iza tog napada stoji neko drugi.
Kmkok
23.03.2024. 11:00
Mislim da će od Kijeva ostati jedna velika livada...