RUSIJA PRODAJE INDIJI DVA RATNA BRODA: Uspeli da zaobiđu američke sankcije

06. 04. 2024. u 00:45
INDIJA će preuzeti dva ruska ratna broda narednih meseci, uprkos američkim sankcijama koje su otežale plaćanje za ruske oružane sisteme, rekli su visoki indijski zvaničnici.
Povezane vesti

RAT POSLE RATA Kina vs Indija mediji tvrde: Pakistanski JF-17 hipersoničnom raketom CM-400AKG uništio indijski PVO sistem S-400 (VIDEO)
ZVANIČNI kineski mediji, uključujući novinsku agenciju “Sinhua”, 10. maja 2025. godine objavili su vest o prvoj borbenoj upotrebi hipersoničnih raketa, nazivajući je „početkom nove ere u vojnim sukobima“.
15. 05. 2025. u 21:33
Najnovije iz rubrike

uživoRAT U UKRAJINI: Rusija lansirala 28 "šeheda" na Krivi Rog
RAT u Ukrajini – 1.239. dan.
16. 07. 2025. u 08:36 >> 17:38

ŠTA JE TO SAD? Gerhard Šreder otkazivao svedočenje, sad on to ZAHTEVA - jako lošeg zdravlja, ne može da se nosi sa fizičkim naporima
"PRENOS će se odvijati iza zatvorenih vrata", naveo je Šrederov advokat u pismu, dodajući da takođe namerava da prekine sednicu radi pauze ako bude potrebno, s obzirom na zdravstveno stanje njegovog klijenta.
16. 07. 2025. u 16:31

POJAVILI SE SNIMCI NAPADA: Izraelska avijacija gađala Generalštab i predsedničku palatu u Damasku (VIDEO)
IZRAELSKA avijacija izvela je napad na predsedničku palatu u glavnom gradu Sirije – Damasku, javila je televizija Sirija TV.
16. 07. 2025. u 16:13

''SKAKANJE PADOBRANOM SVAKOG DANA“: Meloni o vođenju vlade
ITALIJANSKA premijerka Đorđa Meloni uporedila je vođenje vlade zemlje sa ''skakanjem padobranom svakog dana“, dodajući da ne može sebi da priušti greške.
16. 07. 2025. u 15:40

„NE MOGU DA POTVRDIM DA JE NEŠTO VEĆ NA PUTU" Nemačka negira da je počela isporuke "patriota" Kijevu
PROCES usaglašavanja isporuke protivvazdušnih raketnih sistema "patriot" u okviru sporazuma SAD sa NATO-om još uvek traje, a Ministarstvo odbrane Nemačke nema saznanja da je isporuka već počela, saopštio je novinarima portparol nemačkog resora Mitko Miler na brifingu.
16. 07. 2025. u 15:40
Komentari (0)