SAD i Velika Britanija su uvele danas nove sankcije protiv Irana nakon što je ta zemlja u subotu napala Izrael dronovima i raketama.
Povezane vesti

EVROPA PONOVO UDARA SANKCIJAMA IRANU: Moguća eskalacija krize
VELIKA Britanija, Francuska i Nemačka planiraju ponovo da uvedu sveobuhvatne sankcije Iranu zbog odbijanja da omogući inspektorima UN pristup svim svojim nuklearnim postrojenjima.
28. 08. 2025. u 09:49

TRAMP POSTAVIO DVA USLOVA: Predsednik SAD obećao da će ukinuti sankcije Iranu
AMERIČKI predsednik Donald Tramp obećao je da će ukinuti sankcije Iranu pod uslovom da Teheran ostane „miran“.
29. 06. 2025. u 16:41
Najnovije iz rubrike

KRAJ RATA ZBOG ZLATA: Čad potpisao mirnovni sporazum sa poslednjom oružanom grupom
VLADA Čada potpisala je mirovni sporazum sa poslednjom oružanom grupom u severnom delu zemlje, čime je okončan višegodišnji sukob oko zlatnih nalazišta, saopštio je posrednik u pregovorima na društvenim mrežama.
25. 09. 2025. u 12:21

"SPREMAN SAM DA PODNESEM OSTAVKU NAKON RATA" Zelenski: Putin je dobio ono što je želeo
UKRAJINSKI predsednik Vladimir Zelenski izjavio je da će biti spreman da podnese ostavku nakon završetka rata, ali da Ukrajina nastavlja da odgovara na ruske napade, objavio je Aksios.
25. 09. 2025. u 12:11

POLJSKA PONOVO OTVORILA GRANICU SA BELORUSIJOM: Terespol i Kukuriki ponovo rade, ali ne za sve
POSLE dve nedelje potpune blokade, Poljska je od danas, 25. septembra 2025, delimično otvorila svoju granicu sa Belorusijom.
25. 09. 2025. u 11:33

INDIJA UVELA POLICIJSKI ČAS NAKON NASILNIH PROTESTA: Najmanje četiri osobe ubijene u sukobima policije i demonstranata (VIDEO)
INDIJSKE snage bezbednosti uvele su policijski čas u gradu Leh, glavnom gradu himalajskog regiona Ladak, nakon što su najmanje četiri osobe ubijene u sukobima između policije i demonstranata koji su zahtevali državnost za ovu federalnu teritoriju.
25. 09. 2025. u 11:28

SARKOZI PROGLAŠEN KRIVIM: Tužioci traže zatvorsku kaznu
PARISKI sud danas je proglasio bivšeg francuskog predsednika (2007-2012) Nikolu Sarkozija krivim za saučesništvo u kriminalnoj organizaciji u slučaju libijskog finansiranja izborne kampanje 2007. godine, objavio je televizijski kanal BFM.
25. 09. 2025. u 11:10
Komentari (0)