UŽAS U DRAČU: Otac uzeo dvoje dece kao taoce, pa počeo da puca iz kalašnjikova
PRAVA drama odigrala se tokom noći u Draču gde je muškarac (40) uzeo svoje dvoje dece stare 6 i 11 godina kao taoce i počeo da puca iz kalašnjikova.

Foto: AP Photo/Hektor Pustina
Aleks Marku (40) ispalio je više hitaca u stanu, nakon čega su preplašene komšije pozvale policiju.
Brojne policijske ekipe su ubrzo stigle na lice mesta, a nakon višečasovnih pregovora, policija je jutros uspela da spase decu i da uhapsi osumnjičenog.
Sve je počelo noćas oko 2.20 časova, kada su uznemirene komšije pozvale policiju i rekle da neko puca unutar zgrade.
Prilikom provere na licu mesta ustanovljeno je da se pucnjava odvija u iznajmljenom stanu. Ustanovljeno je da je Aleks, koji živi u Ležu, iznajmio stan na sedam dana i da je tu doveo svoje dvoje maloletne dece.
Policija je više puta pozivala Aleksa da pusti decu i da se preda, što je on odbijao i pucao je iz kalašnjikova kroz prozor.
Prilikom upada u stan policija je pronašla kalašnjikov, veću količinu municije, kao i 18 čaura.
Prema navodima policije, deca su spasena i nisu povređena.
U ovom trenutku nije poznato zašto se A. M. odlučio na ovakav korak.
BONUS VIDEO: AUSTRIJSKI LICEMER: Sprema Srbima ćevape, a optužuje ih za genocid

VEŠTAK OTKRIO JEZIVE DETALjE O DEČAKU UBICI: Evo zašto je Kosta pucao na čuvara škole, nije ga potreslo saznanje koga je sve ubio
ZAKLjUČILI smo da je Kosta bio sposoban da upravlja svojim postupcima u vreme izvršenja zločina i da ta sposobnost nije bila bitno smanjena. Postoji jedna kratkotrajna ometenost, za period u učionici za koji on kaže da nema sećanja, ali on je sve radio po planu. To ukazuje da je on upravljao svojim postupcima.
05. 06. 2025. u 17:05

SRPSKA POSLA: Nikola Jokić zapanjio svet! Vratio se u Srbiju i uradio OVO (VIDEO)
NIKOLA Jokić je najbolji košarkaš planete, ali dajte mu loptu i biće najbolji u svakom sportu. To je pokazao još jednom.
08. 06. 2025. u 08:54

VRTOGLAVA SUMA: Koliku nacionalnu penziju prima Ljiljana Blagojević
JEDNA od naših najistaknutijih dramskih umetnica Ljiljana Blagojević otišla je u penziju, a nalazi se među dvadesetčetvoro umetnika, koji će primaju nacionalnu penziju za doprinos kulturi.
07. 06. 2025. u 11:30
Komentari (0)