NEBENZJA PORUČIO: Američka politika protiv Severne Koreje preti ne samo Pjongjangu već i Moskvi
28. 06. 2024. u 21:00
POLITIKA produženog obuzdavanja koju SAD sprovode na Korejskom poluostrvu ugrožava ne samo Pjongjang, već i Moskvu, izjavio je stalni predstavnik Rusije pri UN Vasilij Nebenzja.
Povezane vesti
ZAPAD U STRAHU Teheran ubrzava program balističkih raketa: Kina i Rusija pomažu u jačanju protivvazdušne odbrane Irana (VIDEO)
IRANSKI Revolucionarni gardijski korpus i odbrambeni sektor ubrzali su napore u razvoju arsenala balističkih raketa, prema izveštajima evropskih obaveštajnih izvora.
04. 11. 2025. u 20:33
AMERIČKI MEDIJI: SAD će trebati godine i milioni dolara da se pripreme za nuklearna testiranja
SJEDINjENIM Američkim Državama trebaće godine i milioni dolara da se pripreme za nuklearna testiranja, objavio je list „Vašington post“.
31. 10. 2025. u 16:45
PRERUŠENA U TRAMPOV RAT PROTIV DROGE Monroova doktrina 2.0: Venecuela je oličenje svega čega se američka imperija plaši (VIDEO)
PREDSEDNIK Donald Tramp je nagovestio da bi američke snage uskoro mogle da pređu sa mora na kopnene operacije u Venecueli, proširujući ono što je nazvao „ratom protiv terorističkih narko-kartela“.
30. 10. 2025. u 17:18
IDEJA KOJA JE ZAPALILA INTERNET: Vest o izgradnji tunela Putin-Tramp između Rusije i SAD postala viralna
IDEJA o izgradnji tunela između Rusije i Sjedinjenih Američkih Država postala je viralna, o njoj su izveštavali važni mediji, izjavio je šef Ruskog fonda za direktne investicije i specijalni predstavnik ruskog predsednika za investicije i ekonomsku saradnju sa inostranstvom Kiril Dmitrijev.
19. 10. 2025. u 11:35
SPECIJALNI PREDSTAVNIK RUSKOG PREDSEDNIKA: Rad na izgradnji tunela između Rusije i SAD traje već šest meseci
RAD na ideji o izgradnji tunela između Rusije i Sjedinjenih Američkih Država traje već šest meseci, izjavio je Kiril Dmitrijev, specijalni predstavnik ruskog predsednika za investicije i ekonomsku saradnju sa inostranstvom.
18. 10. 2025. u 13:00
Najnovije iz rubrike
SEKRETARKA UNUTRAŠNJU BEZBEDNOST SAD: Želimo lidera u Venecueli koji razume da će Vašington štiti Ameriku
SEKRETARKA za unutrašnju bezbednost Sjedinjenih Američkih Država Kristi Noem izjavila je danas da SAD žele lidera u Venecueli koji će biti partner koji razume da će Vaštington štititi Ameriku “da bi se zaustavila trgovina drogom i sprečio ulazak terorista u SAD”.
05. 01. 2026. u 00:57
uživoDAN POSLE OTMICE PREDSEDNIKA VENECUELE: Zloslutne pretnje Trampa i Rubija - Proći će gore od Madura; Sin: Istorija će pokazati ko su izdajice
U GLAVNOM gradu Venecuele, Karakasu, u subotu ujutro odjeknule su eksplozije, a grad su u niskom letu nadletali avioni i helikopteri. Naakon toga stigla je objava predsednika Donalda Trampa da je predsednik Venecuele Nikolas Maduro uhvaćen zajedno sa suprugom i prebačen iz zemlje u operaciji "Operation Absolute Resolve".
04. 01. 2026. u 09:55 >> 00:53
SIN PREDSEDNIKA MADURA: Podićićemo zastave Uga Čavesa, istorija će pokazati ko su bili izdajnici
SIN predsednika Venecuele Nikolasa Madura, Nikolas Ernesto Maduro Guera, izjavio je da su pristalice njegovog oca odlučnije nego ikada da podrže svrgnutog predsednika, navodi se u audio-snimku podeljenom na društvenim mrežama.
05. 01. 2026. u 00:41
KIM IMA ODGOVOR ZA TRAMPA: Severna Koreja testirala hipersonične rakete (FOTO)
SEVERNA Koreja testirala je hipersonične rakete, javila je Korejska centralna novinska agencija.
04. 01. 2026. u 23:33
NOVINARI PRETNJA PO BEZBEDNOST IZRAELA: Tokom protekla tri meseca zaustavljeno na granici desetine predstavnika medija
ITALIJANSKI novinari i foto-reporteri kojima je Izrael uskratio ulazak na palestinsku teritoriju, sa obrazloženjem da su „pretnja nacionalnoj bezbednosti“, najpre su blokirani na granici sa Jordanom, a potom više sati proverani i ispitivani.
04. 01. 2026. u 23:11
Komentari (0)