ZBOG SNAJPERISTE NE MENJAM PLAN: Napad na Trampa otvorio pitanja u kom smeru će ići kampanja i hoće li utihnuti retorika među rivalima
16. 07. 2024. u 06:00
POSLE atentata na bivšeg američkog predsednika Donalda Trampa, dok u prvi plan isplivavaju pitanja šta je pošlo po zlu da meci polete na kandidata za šefa Bele kuće, lider republikanaca je stigao u Milvoki, u Viskonsin, na Republikansku nacionalnu konvenciju, gde će, u četvrtak, zvanično biti nominovan kao predsednički kandidat "crvene" partije.
Povezane vesti
MODŽTABU IZABRALA GARDA: Vašington suočen sa novim iranskim liderom, kog podržavaju strukture sa kojima ratuje
NOVI iranski vrhovni verski vođa, ajatolah Modžtaba Hamnei(56), sin ubijenog lidera u Teheranu, došao je na ovu funkciju zahvaljujući bliskim vezama sa Iranskom revolucionarnom gardom, najmoćnijom snagom u zemlji.
10. 03. 2026. u 07:00
ŽENA OKRIVILA TRAMPA ZA NAPAD Afera "Epstajn": Objavljeni nestali dosijei koji sadrže optužbe protiv šefa Bele kuće
MINISTARSTVO pravde SAD, objavilo je nova dokumenta iz dosijea osuđenog seksualnog prestupnika Džefrija Epstajna, uključujući intervjue i beleške Federalnog Istražnog Biroa (FBI) sa ženom iz Južne Karoline koja je iznela optužbe protiv Epstajna i američkog predsednika Donalda Trampa, objavio je En-Bi-Si.
06. 03. 2026. u 16:29
TRAMPU TREĆI MANDAT ZANIMLJIV: U Americi se već spekuliše o novim predsedničkim kandidatima iako su izbori daleko
NE znam. Bilo bi zanimljivo. Ovako je šef Bele kuće Donald Tramp odgovorio na pitanje novinara En-Bi-Si njuza u nedavnom intervjuu da li postoji scenario u kojem bi on bio na najvišoj funkciji u zemlji i posle 21. januara 2029.
09. 02. 2026. u 16:23
I dalje strepe od Trampa, a ne veruju NATO-u: "Građani se ne osećaju bezbedno! Spremaju zalihe za bar 5 dana - hrana, voda i topla odeća"
PREMIJER Grenlanda Jens-Frederik Nilsen upozorio je građane da budu spremni za svaku eventualnost, uključujući i vojnu intervenciju SAD, usred sve oštrije retorike predsednika Donalda Trampa o aneksiji Grenlanda
16. 04. 2026. u 20:06
Tramp naljutio američke katolike: Produbljuje se konflikt između dvojice zemljaka - Šefa Bele kuće i poglavara Rimokatoličke crkve
MOŽE li neko, molim vas, da kaže papi Lavu da je Iran u poslednja dva meseca ubio najmanje 42.000 nevinih i nenaoružanih demonstranata i da je apsolutno neprihvatljivo da Iran poseduje nuklearnu bombu. Amerika se vratila.
15. 04. 2026. u 20:26
Najnovije iz rubrike
Rus pokušao da raznese zgradu Ministarstva odbrane u Moskvi: Ukrajinci ga vrbovali, ali FSB reagovala munjevito
FEDERALNA služba bezbednosti Rusije (FSB) privela je u Moskvi državljanina Rusije koji je, po naređenju zabranjenih ukrajinskih terorističkih organizacija, planirao da detonira eksplozivnu napravu kod zgrada Ministarstva odbrane Rusije.
22. 04. 2026. u 09:14
"Potvrđena idiotkinja!" Rus izvređao Melonijevu, Italija uputila protest: "Fašistički ološ, izdala birače"
ITALIJA je uputila oštar protest Rusiji nakon uvredljivih izjava ruskog TV voditelja na račun premijerke Đorđe Meloni, dok joj je predsednik države pružio podršku i osudio skandalozne komentare.
22. 04. 2026. u 08:44
Zelenski pregovarao o novoj pomoći: Nema razloga da se Ukrajini blokira zajam od 90 milijardi evra
UKRAJINSKI predsednik Vladimir Zelenski izjavio je da više nema razloga da se Ukrajini blokira kredit u iznosu od 90 miliona evra.
22. 04. 2026. u 08:35
Bajden ih uvukao u NATO, Tramp im želi sreću sa Rusijom: SAD ostavljaju Evropu bez oružja zbog Irana, skandinavske zemlje prve na udaru
VAŠINGTON odlaže isporuke oružja i vojne opreme zemljama EU jer su njegovi sopstveni arsenali iscrpljeni zbog rata sa Iranom.
22. 04. 2026. u 08:13
uživoRat na Bliskom istoku: London mobiliše 30 zemalja protiv Irana? Tramp Teheranu dao još nekoliko dana
RAT na Bliskom istoku ušao je u 52. dan
22. 04. 2026. u 07:51
Komentari (0)