PALESTINA GLAVNA TEMA NA IZBORIMA: Predsednički kandidati u Alžiru obećavaju da će biti uz Gazu
19. 08. 2024. u 17:06
ABDELMADžID Tebun i drugi predsednički kandidati bacali su svetlo na izraelski rat u Gazi u svojim kampanjama i skupovima, obećavajući da će stati uz Gazu.
Povezane vesti

IZRAEL NASTAVIO NAPADE NA GAZU: Tokom noći ubijeno 16 Palestinaca
NAJMANjE 16 Palestinaca ubijeno je u napadima izraelske vojske na Pojas Gaze, prenela je Al Džazira.
24. 03. 2025. u 07:21
Najnovije iz rubrike

uživoRAT U UKRAJINI Rusija: Odbijen ukrajinski napad na Moskvu, eksplozija na pruzi u Belgorodu
Rat u Ukrajini – 1.199. dan.
06. 06. 2025. u 07:16 >> 12:26

GORI NEBO NAD UKRAJINOM: Rusija odgovara na terorističke napade Kijeva
RUSKE oružane snage su pokrenule masovni udar visokopreciznim oružjem dugog dometa iz vazduha, sa mora i sa kopna, kao i napadnim bespilotnim letelicama.
06. 06. 2025. u 12:14

ORBAN PROGOVORIO O VELIKOM PROBLEMU: Brisel i Kijev formiraju marionetsku vladu da promene stav Mađarske prema Ukrajini
BRISEL i Ukrajina zajedno formiraju marionetsku vladu sa ciljem da promene politiku Mađarske prema Ukrajini nakon izbora, rekao je danas mađarski premijer Viktor Orban.
06. 06. 2025. u 12:09

"NEMAČKA ĆE JOŠ DUGO ZAVISITI OD SAD": Oglasio se Merc posle razgovora sa Trampom
NEMAČKA će još dugo da zavisi od Sjedinjenih Američkih Država, rekao je danas nemački kancelar Fridrih Merc samo nekoliko sati nakon povratka sa svoje prve zvanične posete Vašingtonu, gde je razgovarao sa američkim predsednikom Donaldom Trampom.
06. 06. 2025. u 11:45

"MOŽEMO DA POMIRIMO TRAMPA I MASKA" Medvedev: Neka nam plate deonicama "Starlinka"
ZAMENIK predsednika Saveta bezbednosti Rusije Dmitrij Medvedev prokomentarisao je na društvenim mrežama svađu američkog predsednika Donalda Trampa i biznismena Ilona Maska. Kako je rekao, Rusija može da pomogne se zavađeni pomire, našalivši se da bi tu uslugu Moskva mogla da naplati deonicama "Starlinka".
06. 06. 2025. u 11:19
Komentari (0)