ŠOKANTNA IZJAVA BERBOKOVE: Prozvala Putina, pomenula i raspoređivanje oružja po Nemačkoj
09. 09. 2024. u 20:22
NEMAČKA ministarka spoljnih poslova Analena Berbok izjavila je danas da Nemačka i partneri treba da nastave da podržavaju Ukrajinu, jer, kako je navela, cilj ruskog predsednika Vladimira Putina nije samo Ukrajina, već ceo demokratski sistem.
Povezane vesti
MERC PREŠAO SVAKU MERU: Na stranačkom skupu uporedio Merkel sa Čemberlenom, a Putina sa Hitlerom
NEMAČKI kancelar Fridrih Merc kritikovao je na stranačkom skupu bivšu kancelarku Angelu Merkel, upoređujući njenu politiku sa politikom britanskog premijera Nevila Čemberlena iz 1938. godine.
14. 12. 2025. u 01:37
Najnovije iz rubrike
ŠEF NATO-A OTKRIO: Ove tri zemlje su protiv ulaska Ukrajine u Alijansu
GENERALNI sekretar NATO-a Mark Rute izjavio je danas da pojedine članice Alijanse, uključujući Mađarsku, Slovačku i Sjedinjene Američke Države, trenutno ne daju saglasnost za članstvo Ukrajine u NATO, iako je na samitu prošle godine dogovoreno da je Ukrajina na "nepovratnom putu" ka Alijansi.
18. 12. 2025. u 17:50
SKANDAL! Hrvatska banka kažnjena sa 1.5 miliona €: Aplikacijom PRENOSILI i ČUVALI sve što je instalirano na mobilnim telefonima korisnika
HRVATSKA agencija za zaštitu ličnih podataka izrekla je banci, kao kontroloru, administrativnu novčanu kaznu u ukupnom iznosu od 1.500.000,00 evra zbog višestrukih povreda odredbi Opšte uredbe o zaštiti podataka, objavili su na svojoj veb stranici.
18. 12. 2025. u 17:18 >> 17:19
KIJEV U STRAHU: Rusija testira raketu dometa 1.000 kilometara nalik Kindžalu (VIDEO)
RUSKE oružane snage, prema sinhronizovanim objavama zapadnih i ukrajinskih izvora, započele su testiranje duboko modernizovane verzije operativno-taktičkog raketnog sistema Iskander, nezvanično označene kao Iskander-1000.
18. 12. 2025. u 17:17
ŠTA SE OVO DEŠAVA U BRISELU? EU ubeđuje Belgiju da prihvati plan koji bi razbesneo Rusiju, vode se razgovori van glavne sale samita
EVROPSKA komisija i Belgija trenutno vode intenzivne razgovore van glavne sale samita kako bi usaglasile najosetljivije delove plana Evropske unije za korišćenje 210 milijardi evra zamrznute ruske imovine u korist Ukrajine, reklo je za Politiko pet diplomata i zvaničnika EU upoznatih sa tokom pregovora.
18. 12. 2025. u 16:38
"OREŠNIK STIGAO U BELORUSIJU": Lukašenko otkrio šta se dogovorio sa Putinom
RAKETNI sistem „orešnik“ stigao je u Belorusiju i nalazi se na borbenom dežurstvu, rekao je beloruski lider Aleksandar Lukašenko.
18. 12. 2025. u 16:25
Komentari (0)