ZAHAROVA OPTUŽILA SAD ZA KRIZU U JUŽNOJ KOREJI: Nijedan predsednik tamo nije normalno napustio svoju funkciju
05. 12. 2024. u 11:18
ONO što se dešava u Južnoj Koreji ucrtano je u politički sistem koji su u toj zemlji stvorile Sjedinjene Američke Države, izjavila je portparolka ruskog Ministarstva spoljnih poslova Marija Zaharova.
Povezane vesti
VENECUELA TRAŽI VOJNU POMOĆ RUSIJE: Stigao odgovor iz Moskve
RUSIJA je spremna da odgovori na zahteve Venecuele za pomoć, ali istovremeno poziva na izbegavanje bilo kakve eskalacije napetosti u regionu, saopštila je danas portparolka ruskog Ministarstva spoljnih poslova Marija Zaharova.
07. 11. 2025. u 12:44
"FEJK U STILU PRIČE O BUČI" Zaharova: Cilj inicijative Senata o ukrajinskoj deci da se osujeti dijalog Moskve i Vašingtona
INICIJATIVA američkog Senata koja se tiče dece iz Ukrajine ima za cilj da se osujeti dijalog Moskve i Vašingtona, ocenila je predstavnica ruskog Ministarstva spoljnih poslova Marija Zaharova.
24. 10. 2025. u 09:19
Najnovije iz rubrike
30-MINUTNA SALVA UVREDA I TAJNI ČET: Kako je pao Jermak? "Izdao" ga Zelenski - najavio odlazak na front, beži od optužnice?
UKRAJINSKI predsednik Volodimir Zelenski smenio je u petak, 28. novembra, svog šefa kabineta, Andreja Jermaka, koji je smatran drugom najuticajnijom osobom u zemlji. Jermak je smenjen sa funkcije nakon što su antikorupcijske vlasti izvršile raciju u njegovoj kući zbog sumnje na proneveru u državnoj kompaniji Energoatom, slučaj koji nedeljama zaokuplja ukrajinsku javnost.
02. 12. 2025. u 15:45
NETANJAHU DONEO ODLUKU: Izrael spreman na sporazum sa Sirijom
IZRAEL je spreman da postigne sporazum sa Sirijom, izjavio je danas izraelski premijer Benjamin Netanjahu, ali je poručio da bezbednost države neće biti dovedena u pitanje.
02. 12. 2025. u 15:41
ZAŠTO JE TRAMP U MOSKVU POSLAO VITKOFA I KUŠNERA? Si-En-En analizira: Donald se okreće nekonvencionalnom timu za pregovore o Ukrajini
PREDSEDNIK Sjedinjenih Američkih Država poslao je dvojicu svojih istaknutih diplomata danas na sastanak u Moskvu - specijalnog izaslanika Stiva Vitkofa i svog zeta Džareda Kušnera, a nijednog od njih dvojice nisu potvrdili poslanici u Senatu, objavio je Si-En-EN.
02. 12. 2025. u 15:22
STIV VITKOF STIGAO U KREMLJ: Uskoro sastanak sa Putinom
SPECIJALNI izaslanik američkog predsednika Stiv Vitkof stigao je u Kremlj na sastanak sa ruskim predsednikom Vladimirom Putinom, prenose RIA Novosti.
02. 12. 2025. u 15:13
"TRENUTNO NE POSTOJI KONSENZUS": Rute o ulasku Ukrajine u NATO
GENERALNI sekretar NATO-a Mark Rute ponovio je danas da trenutno ne postoji konsenzus koji je potreban da Ukrajina pristupi Alijansi.
02. 12. 2025. u 14:56
Komentari (0)