UHAPŠEN MUŠKARAC SA 220 GRAMA KOKAINA: Mesto gde je krio drogu šokiralo policiju

Daliborka Lazarević

25. 02. 2025. u 16:17

NACIONALNA policija u Kolumbiji saopštila je danas da je uhapsila muškarca koji je pokušao da se na aerodromu Rafael Nunjez u Kartaheni, ukrca na avion za Amsterdam u Holandiji sa 220 grama kokaina, koji je pokušao da prokrijumčari ispod perike.

УХАПШЕН МУШКАРАЦ СА 220 ГРАМА КОКАИНА: Место где је крио дрогу шокирало полицију

Foto: M. Škorić

Na snimcima koje je objavila policija vidi se kako je sa glave muškarca makazama odsečena perika, ispod koje se nalazilo 19 paketića kokaina čija je vrednost veća od 10,000 evra, preneo je danas Skaj njuz.

Policija je saopštila da je hapšenje "sprečilo prodaju više od 400 doza kokaina", na međunarodnim tržištima.

Komandir policije Gelver Jecid Penja Aragua rekao je da je od početka godine više od 450 ljudi u Kolumbiji uhapšeno zbog trgovine drogom.

- Mi zadajemo odlučujuće udarce ovim kriminalnim strukturama koje se ne bore samo za lokalnu trgovinu drogom, već su i generatori različitih nasilnih akata i drugih vrsta zločina koji narušavaju mir - rekao je on.

(Tanjug)

BONUS VIDEO:

NAPRAVILI OD OPŠTINE NARKOMANSKO LEGLO: Kurtijevi Srbi na čelu sa Radomirovićem šmrču kao ludi

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News

Komentari (0)

RUSIJA GLEDA I NE VERUJE: Uvedene sankcije olimpijskom šampionu koji je šokirao svet