PUTIN PORUČIO ZAPADU: Ruski nuklearni arsenal 100% modernizovan, izgradili smo 49 ratnih brodova u proteklih 5 godina
11. 04. 2025. u 20:00
PREDSEDNIK Rusije Vladimir Putin izjavio je da strateške nuklearne snage i dalje predstavljaju ključni stub nacionalne bezbednosti Ruske Federacije, naglašavajući da je njihova tehnička modernizacija dostigla punih 100%.
Napravili da imaju šta Ukrajinci uništavati.
Povezane vesti
PUTIN OTKRIO NEVEROVATNE PODATKE: Evo koliko je povećana proizvodnja tenkova, avijacije, raketne artiljerije...
PROIZVODNjA oružja i municije povećana je za više od 22 puta poslednjih godina, izjavio je predsednik Rusije Vladimir Putin na sastanku posvećenom državnom programu naoružanja za period 2027-2036.
26. 12. 2025. u 19:05
NEOBIČAN PRIZOR NA FRONTU Ukrajinci ostali bez reči: “Novi oklop” ruskog tenka, da li je efikasan? (VIDEO)
NA ukrajinskom frontu pojavio se prizor koji je izazvao iznenađenje i zbunjenost čak i među iskusnim vojnim posmatračima.
24. 12. 2025. u 16:11
SVI RATNI CILJEVI ĆE BITI ISPUNJENI Putin: "Burevesnik" i "posejdon" decenijama će čuvati Rusiju, jačanje ofanzive u strateškim pravcima
PRETHODNA godina je bila važna etapa u rešavanju zadataka Specijalne vojne operacije, izjavio je ruski predsednik Vladimir Putin na proširenom sastanku kolegijuma Ministarstva odbrane Rusije.
17. 12. 2025. u 18:11
RUSKI GENERAL PRETI „TOTALNIM NUKLEARNIM RATOM“Britanski stručnjak upozorava koja 3 engleska grada treba izbegavati
PARALELNO sa izrečenim pretnjama iz NATO establišmenta o „preventivnom udaru“ na Rusiju, odgovor Moskve nuklearnim oružjem sada je u centru pažnje nakon oštrih upozorenja general-potpukovnika Vladimira Popova.
05. 12. 2025. u 20:15
INDIJA UČINILA PRVI KORAK Stiže i Putin: Počinju pregovori o kupovini Su-57, PVO sistema S-400, a spominje se i S-500 Prometej (VIDEO)
INDIJSKE vlasti nameravaju da pokrenu pregovore o nabavci ruskih lovaca pete generacije Su-57, dodatnih S-400 ali i protivvazdušnih sistema S-500 Prometej tokom posete ruskog predsednika Vladimira Putina sledeće nedelje, pišu ruski i indijski mediji.
01. 12. 2025. u 16:14
Najnovije iz rubrike
"GLUPA KAJA ŽELI DA EU RATUJE PROTIV RUSIJE I KINE": Dimitrijev opleo po šefici evropske diplomatije
ŠEF Ruskog fonda za direktne investicije (RFPI) i specijalni predstavnik predsednika Rusije za investiciono-ekonomsku saradnju sa inostranstvom Kiril Dmitrijev izjavio je da šefica evropske diplomatije Kaja Kalas želi da EU ratuje protiv Rusije i Kine.
02. 01. 2026. u 23:45
FRANCUSKA DONELA NOVU ODLUKU: Ukidaju se doživotne beneficije za bivše premijere i ministre
FRANCUSKA je započela novu godinu ukidanjem političkih privilegija, koje su dugo kritikovane kao neadekvatnie, a od 1. januara prestale su automatske "doživotne" državne beneficije za bivše premijere i ministre unutrašnjih poslova, koje su podrazumevale službene automobile, vozače i stalnu policijsku zaštitu, prenosi RTL Frans.
02. 01. 2026. u 23:30
JEMENSKI SEPARATISTIČKI JUŽNI PRELAZNI SAVET OBJAVIO NOVI USTAV: Dokument od 30 članova proglasio stvaranje "Države Južne Arabije"
JEMENSKI separatistički pokret Južni prelazni savet (STC) objavio je danas ustav za nezavisnu državu na jugu te zemlje i uputio je zahtev drugim frakcijama u toj ratom razorenoj zemlji da prihvate taj potez, prenosi AP.
02. 01. 2026. u 23:22
SUPROTSTAVIĆE SE "RAKU SOCIJALIZMA": Milej najavio novi latinoamerički blok
PREDSEDNIK Argentine Havijer Milej izjavio je danas da sa svojim regionalnim saveznicima radi na stvaranju novog bloka koji će "prihvatiti ideje slobode" i suprotstaviti se "raku socijalizma".
02. 01. 2026. u 23:00
ČETIRI OSOBE ZAROBELJENE U RUŠEVINAMA Jeziva nesreća u glavnom gradu Kenije: Spasioci i hitna pomoć su na terenu (FOTO)
VIŠESPRATNA zgrada u izgradnji u Najrobiju, Keniji, srušila u petak pri čemu je najmanje četvoro ljudi zarobljeno, prenosi AP.
02. 01. 2026. u 23:00
Komentari (1)