NEKOME JE GLAVA NA PANJU: Počela popravka oštećenog ratnog broda

26. 05. 2025. u 00:22
POČELA je popravka severnokorejskog ratnog broda koji je oštećen prošle nedelje prilikom pokušaja porinuća, javila je danas državna agencija KCNA.
Povezane vesti

NOVI RATNI BROD SEVERNE KOREJE: Kim DŽong Un prisustvovao ceremoniji porinuća novog razarača deplasmana 5000 tona (FOTO/VIDEO)
LIDER Severne Koreje Kim Džong Un prisustvovao je ceremoniji porinuća novog višenamenskog razarača težine 5.000 tona, preneli su danas državni mediji.
26. 04. 2025. u 23:45

SEVERNOKOREJSKI NUKLEARNI ODGOVOR AMERICI: Kimove rakete za napad na novim vežbama
KOREJSKI narodna vojska pokrenula je vežbe simulirajući nuklearni odgovor na napad na svoju teritoriju, sa balističkim raketnim sistemom KN-23 koji se koristi za simuliranje nuklearnih napada na ciljevima udaljenom 800 kilometara.
15. 05. 2025. u 22:45

KIM LANSIRAO RAKETE KOJE MOGU BITI NUKLEARNE: Severna Koreja testirala naoružanje najnovijeg razarača „Čve Hjon“
DANA 29. aprila 2025. godine, Severna Koreja je sprovela prva borbena testiranja sa svog najnovijeg višenamenskog razarača „Čve Hjon“, koji je postao prvi brod ove klase u sastavu Mornarice KNDK.
30. 04. 2025. u 19:01

ŠTA TO PRAVI SEVERNA KOREJA? KIM DŽONG UN PRIPREMA DO SADA NEVIĐENO ČUDO: Satelitski snimci otkrili sve, evo o čemu je reč
SATELITSKI snimci pokazuju kako bi mogao da izgleda najveći ratni brod Severne Koreje ikada. Do sada verovatno nešto najveće što se moglo videti u ratnoj floti Kim Džong Una.
14. 04. 2025. u 07:40

NOVA GLAVOBOLJA ZA AMERIKU KIM IMA AI DRONOVE: Severna Koreja prikazala strateški napredak u vojnoj tehnologiji (FOTO/VIDEO)
SEVERNA Koreja intenzivira razvoj naprednih bespilotnih sistema i veštačke inteligencije u vojne svrhe, što je dodatno potvrđeno u najnovim izveštajima koje je objavila državna agencija KCNA.
27. 03. 2025. u 18:11
Najnovije iz rubrike

EVROPSKA DRŽAVA NA UDARU: Amerika upozorava građane da ne putuju u jednu zemlju
ADMINISTRACIJA američkog predsednika Donalda Trampa upozorila je američke turiste koji putuju u Italiju da budu oprezni zbog postojanja rizika od terorističkog napada.
27. 05. 2025. u 19:29

LANČANI SUDAR AUTOBUSA I DVA KAMIONA: Mnogo povređenih
LANČANI sudar se dogodio u Ramonskom okrugu Voronješke oblasti, gde su se sudarila dva kamiona i putnički autobus.
27. 05. 2025. u 19:21

BRITANCI OTKRIVAJU ZAŠTO SU GERANJI TOLIKO EFIKASNI: Koriste Telegram botove i veštačku inteligenciju za navođenje i izbegavanje PVO (VIDEO)
RUSKE oružane snage uvele su novu tehnologiju upravljanja bespilotnim letelicama (BPL), u kojoj se Telegram botovi koriste za prenos podataka o letu i video signala u realnom vremenu, piše britanski list The Economist, pozivajući se na belešku pronađenu unutar oborenog ruskog drona, koju su otkrili ukrajinski inženjeri.
27. 05. 2025. u 19:11

PRIJAVLJEN SNAŽAN ZEMLJOTRES: Evo gde je bio epicentar
ZEMLjOTRES magnitude 4,2 stepena po Rihtrerovoj skali zabeležen je danas u utorak, 27. maja 2025. godine u 18,50 časova, na području Grčke, južno od Kalamate.
27. 05. 2025. u 19:02

TRAMP UDARIO NA PUTINA: Igra se sa vatrom (FOTO)
AMERIČKI predsednik Donald Tramp upozorio je danas ruskog predsednika Vladimira Putina da se intenziviranjem napada u Ukrajini "igra vatrom".
27. 05. 2025. u 18:37
Komentari (0)