SVE ĆE USKORO BITI GOTOVO: Poznato kada Izrael obustavlja operacije, ovo su dva moguća scenarija za prekid vatre
23. 06. 2025. u 14:42
POSLE nedeljnih udara Sjedinjenih Država na iranska nuklearna postrojenja, Izrael razmatra okončanje svoje vazdušne kampanje protiv Islamske Republike, prenosi The Wall Street Journal, pozivajući se na izraelske i arapske zvaničnike.
Povezane vesti
"SAD, IZRAEL I EVROPA NE ŽELE DA IRAN STANE NA NOGE" Pezeškijan: Teheran će žešće odgovoriti na svaku novu američko-izraelsku agresiju
IRANSKI predsednik Masud Pezeškijan izjavio je danas da je upozorio da će Iran dati odlučniji odgovor na svaku obnovljenu američko-izraelsku agresiju u poređenju sa onom iz juna.
27. 12. 2025. u 19:29
SVET NA IVICI NOVOG RATA: Razvija se nuklearno oružje koje ne postoji nigde u svetu - sve zavisi od Trampa
PREDSEDNIK SAD Donald Tramp uspeo je da zaustavi rat između Izraela i Irana, predstavljajući to kao veliki politički i vojni uspeh. Sada, šest meseci nakon završetka rata, Benjamin Netanjahu izgleda spreman da ceo svet gurne u novi krug haosa.
23. 12. 2025. u 17:13
IRAN ODGOVORIO SAD I IZRAELU: "Ova optužba je toliko apsurdna i smešna da nismo ni pomislili da zahteva zvaničan odgovor portparola"
PORTPAROL iranskog Ministarstva spoljnih poslova Ismail Bagej odbacio je kao ''smešne'' optužbe da je Iran planirao atentat na izraelsku ambasadorku u Meksiku, Einat Kranc-Najger, navodeći da izraelski režim nastoji da naruši odnose Irana sa drugim zemljama.
10. 11. 2025. u 15:08
Najnovije iz rubrike
LAVROV: Glavni cilj Evrope očuvanje kijevskog režima, kako bi se pripremila nova agresija protiv Rusije
RUSKI ministar spoljnih poslova Sergej Lavrov izjavio je danas da je glavni cilj Evrope očuvanje kijevskog režima, kako bi se pripremila nova agresija protiv Rusije.
30. 12. 2025. u 15:11
"EVROPA JE UMEŠANA U NAPAD NA PUTINOVU REZIDENCIJU!" Bivši Trampov savetnik jasan - "Zelenski radi sve što mu predstavnici EU kažu"
NAPAD Oružanih snaga Ukrajine na rezidenciju ruskog predsednika Vladimira Putina ukazuje na moguću umešanost Evropske unije, smatra bivši savetnik za nacionalnu bezbednost američkog predsednika Donalda Trampa Majkl Flin.
30. 12. 2025. u 15:09
PUTIN NALOŽIO VLADI: Utvrditi spisak kritično važnih objekata koji moraju biti zaštićeni
PREDSEDNIK Rusije Vladimir Putin naložio je ruskoj vladi da utvrdi spisak kritičnih objekata koje će 2026. godine štititi rezervisti Oružanih snaga Rusije.
30. 12. 2025. u 14:19
"POSTOJI RAZLOG ZA NADU" Poljski premijer: Mir u Ukrajini je na pomolu
POSTOJI razlog za nadu da bi u Ukrajini uskoro moglo da dođe do mira, rekao je danas poljski premijer Donald Tusk.
30. 12. 2025. u 13:19
NAVROCKI PORUČIO TRAMPU DA MOSKVA NE POŠTUJE DOGOVORE: "Vladimiru Putinu ne može da se veruje"
POLjSKI predsednik Karol Navrocki poručio je predsedniku Sjedinjenih Američkih Država Donaldu Trampu da Rusija ne poštuje sporazume i da ruskom predsedniku Vladimiru Putinu ne može da se veruje, izjavio je šef Biroa za međunarodnu politiku pri Kancelariji poljskog predsednika Marćin Pšidač.
30. 12. 2025. u 12:35
Komentari (0)