ŠOK U KIJEVU! Rusi pogodili glavnu ukrajinsku vazduhoplovnu bazu misterioznom novom raketom, krvave borbe u Pokrovsku (VIDEO)
04. 11. 2025. u 19:33
RUSKE snage su tokom noći izvele niz vazdušnih i kopnenih dejstava širom Ukrajine, a ključne tvrdnje iz ruskih saopštenja i izvora bliskih frontu govore o upotrebi nove, do sada neidentifikovane rakete koja je pogodila vazduhoplovnu bazu u Starokonstantinovu, kao i o intenzivnim borbama i taktičkim pomeranjima u Sumskoj, Harkovskoj i Donjeckoj oblasti.
Povezane vesti
(MAPA) UKRAJINCI PRIZNAJU Mirnograd je odsečen: DeepState izveštava o kritičnoj situaciji u blizini Pokrovska, Generalštab VSU to poriče
SITUACIJA u blizini grada Pokrovska u Donjeckoj oblasti ostaje kritična. Ovo je izvestio Telegram kanal Duboke države (DeepState), medija pod kontrolom GUR, koji je objavio mapu borbi oko grada.
05. 11. 2025. u 06:45
UKRAJINSKA OBAVEŠTAJNA SLUŽBA UPOZORAVA: Ruske bombe koje sada imaju domet 200 km sadrže zapadnu opremu: Prvi udari u blizini Černigova
RUSKA vojska je bacila svoju prvu vođenu avionsku bombu FAB na naselje Korop u Černigovskoj oblasti, koje se nalazi 70 kilometara od granice.
05. 11. 2025. u 07:00
UKRAJINSKI GENERALŠTAB: Oštećena rafinerija nafte u ruskoj Nižegorodskoj oblasti
GENERALŠTAB Oružanih snaga Ukrajine saopštio je da su u ukrajinskim napadima oštećena petrohemijska postrojenja u ruskom Baškortostanu, rafineriji nafte u ruskoj Nižegorodskoj oblasti i skladištu goriva i maziva u ukrajinskoj Hersonskoj oblasti pod ruskom kontrolom.
04. 11. 2025. u 21:11
(MAPA) KONTRAOFANZIVA KOD KUPJANSKA Zelenski naredio Azovcima napad: VSU pretrpela velike gubitke u živoj sili i tehnici
PO naređenju Zelenskog, ukrajinske oružane snage preduzimaju niz pokušaja da se probiju do Kupjanska i reke Oskol kako bi pomogle svojim jedinicama.
04. 11. 2025. u 18:45
UMESTO TOMAHAVKA Nove rakete za Kijev: Britanija isporučila rakete "storm šedou" Ukrajini
BRITANSKA vlada ponovo je isporučila Ukrajini novu količinu krstarećih raketa "storm šedou", kako bi Kijev mogao da nastavi sa dalekometnim napadima na teritorijy Rusije, prenosi "Blumberg".
04. 11. 2025. u 16:00
Najnovije iz rubrike
SEKSUALNE LUTKE S DEČJIM LIKOM: Francuska javnost zapanjena proizvodom firme koja otvara svoj prvi butik garderobe u Parizu
Čedni lik devojčice u haljinici koja grli plišanog medu, predstavlja, u stvari, seksualnu lutku namenjenu odaslima.
05. 11. 2025. u 09:37
SEKSUALNO NEĆKANJE KAO SILOVANJE: Francuska ojačala zakonodavstvo "u spavaćoj sobi" s ciljem da se smanji polno nasilje
Svaki seksualni čin bez pristanka sada se pravno smatra silovanjem ili seksualnim napadom. Saglasnost će takođe biti eksplicitno definisana u zakonu kao slobodna, jasna, konkretna, prethodna i opoziva.
05. 11. 2025. u 09:33
HITNO OGLAŠAVANJE RUSKOG MINISTARSTVA ODBRANE: Situacija za ukrajinske vojnike je kritična, nemaju nikakvu šansu za spas
POLOŽAJ ukrajinskih trupa koje su se našle u „kotlovima“ kod Kupijanska i Krasnoarmejska postao je kritičan, saopštilo je Ministarstvo odbrane Rusije.
05. 11. 2025. u 09:02
RJABKOV: Zapadna ekspanzija na Istok sprovodi se nekoliko decenija
MOSKVA je više puta predlagala kolektivnom Zapadu rešavanje protivrečnosti u oblasti bezbednosti, ali Zapad nije izrazio spremnost da se pozabavi tim pitanjem, izjavio je zamenik ruskog ministra spoljnih poslova Sergej Rjabkov.
05. 11. 2025. u 08:55
ALBANIJA SE OPASNO NAORUŽAVA: Povećavaju vojni budžet i modernizuju vojsku
ALBANIJA planira povećanje sredstava za odbranu za iduću godinu za 100 miliona evra, čime će izdaci za Oružane snage dostići 589 miliona evra ili 2,1 odsto BDP-a, približavajući se ciljevima NATO-a, navedeno je u nacrtu budžeta za 2026. godinu.
05. 11. 2025. u 08:50
Komentari (0)