FEDERALNA SLUŽBA RUSIJE UPOZORAVA: Kijev aktivno traži ljude spremne da izvode terorističke napade
14. 03. 2026. u 08:22
UKRAJINSK obaveštajne službe i dalje aktivno traže na društvenim mrežama, internetu i preko mesindžera ljude koji su spremni da izvode terorističke napade i diverzije na teritoriji Rusije, saopštila je Federalna služba bezbednosti.
Povezane vesti
RAKETAMA I DRONOVIMA NAPADAJU CIVILE Glavni obaveštajac RF Bortnikov: Operacije protivnika složenije, ali Rusija je spremna da odgovori
RUSIJI je objavljen diverzantsko-teroristički rat u kom neprijatelj pokušava, ne samo da izvede precizne udare, već neselektivno, raketama i bespilotnim letelicama, napada i civilno stanovništvo. Reč je o pravom "drugom frontu" u ruskoj pozadini.
10. 03. 2026. u 15:09
Najnovije iz rubrike
TRAŽE OBJAŠNJENJA: Evropa šokirana Trampovim potezom - Rusi trljaju ruke
KAKO bi pokušao da sruši cene, američki predsednik Donald Tramp odlučio je da privremeno ukine deo sankcija na rusku naftu.
14. 03. 2026. u 10:10
ŠTA IRANCI KRIJU DUBOKO POD ZEMLJOM: Poruka ruskog majora SAD i Izraelu: "Nemate pristup planinskim skladištima!"
IRAN i dalje ima više od deset hiljada dronova za napad i nepoznat broj raketa u planinskim skladištima kojima SAD nemaju pristup.
14. 03. 2026. u 09:04
PAKISTAN I TALIBANI KREĆU U TOTALNI OBRAČUN: Kina hitno reagovala
KINESKI ministar spoljnih poslova Vang Ji poručio je u razgovoru sa avganistanskim kolegom Amirom Kanom Mutakijem da sporove između Avganistana i Pakistana treba rešavati dijalogom, a ne upotrebom sile, saopštilo je kinesko Ministarstvo spoljnih poslova.
14. 03. 2026. u 08:45
uživoRAT BESNI NA BLISKOM ISTOKU: Izvršen napad dronovima na naftni terminal u Emiratima, SAD bombardovale iransko ostrvo Harg
RAT na Bliskom istoku ušao u 15. dan. Pentagon šalje na Bliski istok Ekspedicionu jedinicu marinaca. Američka ambasada u Bagdadu pogođena je u raketnom napadu. Iran preti napadima na energetsku infrastrukturu posle udara SAD na ostrvo Harg
14. 03. 2026. u 06:47 >> 08:35
"IRAN JE PORAŽEN, NJIHOVA MORNARICA JE NESTALA..." Tramp o svom novom ratu - Većina njihove vojske je nestala, SAD ostvarile mnogo pobeda...
Predsednik Sjedinjenih Američkih Država Donald Tramp izjavio je da je Iran poražen i da želi sporazum, ali ne sporazum koji bi on lično prihvatio.
14. 03. 2026. u 08:05
Komentari (0)