PRAVIMO VELIKO NARODNO SABRANJE: Vučević pozvao ljude da sutra dođu na skup u Beograd
26. 06. 2026. u 09:12
26. 06. 2026. u 09:12
26. 06. 2026. u 07:56
26. 06. 2026. u 07:43
25. 06. 2026. u 17:01
26. 06. 2026. u 09:34
26. 06. 2026. u 08:20
MiR
15.09.2020. 18:11
A, ziv si? Ko bi reko? Posle tog ispijanja "novicoka" je trebalo da si mrtav! Nema tu sta da vise da se drami - ili novicok ili ti! Posto si ti tu - neeema novicokaaa..!
Rade
15.09.2020. 19:00
Нека га тамо код својих газда нека тамо остане и па...и....
Mica Haubica
15.09.2020. 19:42
komeNdija s ovim likom, dobio neku kintu da glumi mankija
Penzionerj
15.09.2020. 19:57
Da je zaista otrovan, bas bi preziveo. Politicka igrarija. To ni u filmovima nema.