JERMENIJA NA IVICI PONORA: Opozicija hoće bolje odnose sa Rusijom, traže ostavku Pašinjana
09. 11. 2020. u 19:38
SEDAMNAEST opozicionih partija Jermenije zatražilo je ostavku premijera Nikola Pašinjana zbog teške situacije u Karabahu.
Povezane vesti
PAŠINJAN PADA ZBOG IZDAJE RUSIJE I NAGORNO-KARABAHA? Sutra izbori u Jermeniji - Evo ko je glavni protivnik aktuelnom premijeru
U Jermeniji se 7. juna održavaju parlamentarni izbori na kojima učestvuje 18 stranaka i koalicija.
06. 06. 2026. u 08:15
PAŠINJAN PORUČUJE: Veštački se podižu tenzije sa Moskvom
PREMIJER Jermenije Nikol Pašinjan izjavio je danas da su tenzije u odnosima između Jermenije i Rusije veštačke.
07. 06. 2026. u 16:22
MEDVEDEV BESAN NA JERMENIJU: Pašinjan hoće da profitira od Rusije i EAES dok čeka poziv u EU
JERMENSKI premijer Nikol Pašinjan želi da nastavi da koristi pogodnosti Evroazijskog ekonomskog saveza, profitirajući od Rusije i drugih članica EAES, sve dok Jerevan ne pozovu da pristupi Evropskoj uniji, rekao je zamenik predsednika Saveta bezbednosti Rusije Dmitrij Medvedev.
01. 06. 2026. u 17:55
MEDVEDEV OPTUŽIO PAŠINJANA: Profitira od EAES, a gleda ka Evropskoj uniji
JERMENSKI premijer Nikol Pašinjan želi da nastavi da koristi pogodnosti Evroazijskog ekonomskog saveza, profitirajući od Rusije i drugih članica EAES, sve dok Jerevan ne pozovu da pristupi Evropskoj uniji, rekao je zamenik predsednika Saveta bezbednosti Rusije Dmitrij Medvedev.
01. 06. 2026. u 15:07
SUNCE TUĐEG NEBA, NEĆE VAS GRIJAT, K'O ŠTO OVO GRIJE: Jermenija cepa EAEU, Rusija sa drugim zemljama traži da Jerevan organizuje referendum
VLASTI Rusije, Belorusije, Kazahstana i Kirgistana zahtevale su da Jermenija održi referendum i odluči da li će ta zemlja ostati u Evroazijskoj ekonomskoj uniji (EAEU) ili će nastaviti da se trudi da se pridruži Evropskoj uniji.
29. 05. 2026. u 19:18
Najnovije iz rubrike
SKANDAL U MAĐARSKOJ: Tomašu Šujoku izglasano nepoverenje, Fides napustio sednicu
MAĐARSKA skupština ubedljivom većinom izglasala je nepoverenje predsedniku države Tamašu Šujoku, smatrajući ga bliskim saveznikom donedavnog premijera Viktora Orbana, koji je posle 16 godina pretrpeo ubedljiv poraz na izborima u aprilu.
14. 07. 2026. u 12:37
MERCU STIGAO ODGOVOR IZ RUSIJE: Bez nas je nemoguće formulisati bezbednosne garancije za Kijev!
IZJAVA nemačkog kancelara Fridriha Merca da se razrađuju bezbednosne garancije za Kijev bez učešća Rusije svedoči o ćorsokaku u kojem se nalazi stav evropskih zemalja, izjavio je portparol predsednika Rusije Dmitrij Peskov.
14. 07. 2026. u 12:04
EDIJU RAMI POZLILO? Drama u Parizu tokom parade povodom Dana pada Bastilje (VIDEO)
PREMIJERU Albanije Ediju Rami, prema onome što se moglo videti tokom prenosa, verovatno je pozlilo za vreme velike vojne parade u Parizu, organizovane povodom Dana pada Bastilje.
14. 07. 2026. u 11:49
HRVATSKI TURIZAM U SLEPOJ ULICI: Na Jadranskoj rivijeri u susedstvu Srbije, bije se bitka za svakog gosta, ali bez većeg uspeha
NA početku pune sezone letovanja već je jasno da neće biti novih rekorda hrvatskog turizma i da će u najboljem slučaju biti ostvareni rezultati kao lane.
14. 07. 2026. u 11:46
ZELENSKI POKRENUO ČISTKU U KIJEVU! Ostavka premijerke, ide kod Trampa? Poznato i ko je glavni kandidat za novog šefa vlade
PREDSEDNIK ukrajinskog parlamenta Ruslan Stefančuk saopštio je na Fejsbuku da je u parlament Ukrajine stigla ostavka premijerke Julije Sviridenko.
14. 07. 2026. u 10:23
Komentari (0)