BILI U KONTAKTU SA ZARAŽENIM ZVANIČNIKOM Predsednik Argentine i ministri u samoizolaciji

Biljana Ristivojević

11. 11. 2020. u 16:00

PREDSEDNIK Argentine Alberto Fernandes i nekoliko ministara vlade ušli su u samoizolaciju nakon što su bili u kontaktu sa zvaničnikom zaraženim korona virusom, saopštila je danas argentinska vlada.

БИЛИ У КОНТАКТУ СА ЗАРАЖЕНИМ ЗВАНИЧНИКОМ Председник Аргентине и министри у самоизолацији

Foto: AP

Fernandes je testiran negativno, ali će ipak ostati u samoizolaciji, kaže se u saopštenju.

Dodaje se da ministri unutrašnjih i spoljnih poslova, kao i ministar za rodnu ravnopravnost još čekaju rezultate testa, prenosi Rojters.

Predsednik i ministri bili su na sastanku sa sekretarom Predsedništva sa strateške poslove Gustavom Belisom, koji je testiran pozitivno.

Argentina je među najteže pogođenim zemljama korona virusom, sa 1,27 miliona zaraženih i 34.531 smrtnim slučajem.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ISPLIVAO SNIMAK: Šerif peva - Smradovi su preko Drine prešli - a tvrdi da pesmu nikad nije izvodio

ISPLIVAO SNIMAK: Šerif peva - "Smradovi su preko Drine prešli" - a tvrdi da pesmu nikad nije izvodio

BURA oko fotografije i snimka folkera Ace Lukasa sa Naserom Orićem, nekadašnjim komandantom jedinica Armije RBiH u području Srebrenice tokom rata u Bosni i Hercegovini, ne stišava se. I dalje akteri "kafanskog susreta" izazivaju veliku pažnju, a sad je u centru pevač Šerif Konjević, koji je pozvao srpskog pevača da prisustvuje privatnoj proslavi u restoranu u centru Sarajeva, gde je bio pozvan i Naser Orić.

02. 12. 2025. u 12:35

Komentari (0)

Ako su ruže, procvetaće - Održana premijera dokumentarnog filma o prvom Fajnl foru Partizana