GRČKA UVELA NOVE MERE: Tri dana karantina za sve koji doputuju u ovu zemlju
GRČKA od 18. decembra uvodi trodnevni karantin za sve putnike koji avionom doputuju u tu zemlju.

D. Balšić
Grčka agencija za civilno vazduhoplovstvo danas je izdala notu kojom se produžava mera zaštite avio-putnika i stanovništva od zaražavanje korona virusom, u koju spada i obavezan trodnevni karantin za sve putnike koji uđu u Grčku.
Odluka se odnosi i na putnike koji u Grčku dolaze iz zemalja članica EU i biće na snazi od 18. decembra do 7. januara, prenela je agencija ANA.
Putnici koji uđu u zemlju iz inostranstva moraće da provedu tri dana u izolaciji na adresi koju navedu u formularu.
Preporučujemo

DOGOVORENO PRIMIRJE IRANA I IZRAELA: Tramp - Kraj rata; Bombe SAD nisu uništile nuklearna postrojenja? (FOTO/VIDEO)
RAT Izraela i Irana - 11. dan.
23. 06. 2025. u 08:17 >> 00:53

HAMNEI PREVARIO TRAMPA: Amerika gađala prazno nuklearno postrojenje?
VISOKI iranski izvori rekli su Reutersu da je većina visoko obogaćenog uranijuma na lokaciji Fordo uklonjena pre američkog napada.
22. 06. 2025. u 10:37

"SLAGALICA" OVO NE PAMTI: Takmičar od besa polupao taster
KVIZ "Slagalica" retko ima nesvakidašnje situacije tokom emitovanja, ali se neobični trenuci dešavaju, kao i u svakom programu uživo.
29. 06. 2025. u 14:51
Komentari (0)