ITALIJANI BI PO VAKCINU U SRBIJU: Telefon ne prestaje da im zvoni - Turistička agencija iz Bolonje "zatrpana" zahtevima!
DVA dana nakon što je objavila ponudu "putničkog paketa" za Italijane koji žele da se vakcinišu u Beogradu, turistička agencija "Salvadori" iz Bolonje primila je 500 zahteva.
Foto: "Novosti"
Zainteresovani su građani iz čitave Italije, uključujući ostrva, a takođe i Italijani koji žive u Ujedinjenim Arapskim Emiratima, piše list "Korijere dela sera".
- Telefon ne prestaje da zvoni, iznenadile su nas stotine zahteva - rekao je jedan od braće vlasnika agencije Umberto Salvadori. - Sada pomažemo zainteresovanima u popunjavanju obrasca na ćirilici u kojem izražavaju interesovanje za vakcinu, a Srbija će potom kontaktirati sa njima putem tekstualne poruke sa potvrdom. Među onima koji su se javili je i kompanija sa juga zemlje koja želi da organizuje imunizaciju za 200 svojih zaposlenih, kao deo zaštite na radu, i radije se oslanja na nas koji možemo nesmetano da obezbedimo putovanje.
U ponudi su različiti načini prevoza poput, kako je rekao Salvadori, redovnih i čarter letova, putovanja automobilom, privatnim avionom, putovanja sa vozačem.
- Zainteresovani biraju način putovanja na osnovu ekonomskih mogućnosti. Takođe, svako bira i vakcinu kojom želi da bude pelcovan, a na osnovu zahteva najveći broj Italijana bira "fajzer". S druge strane, ko želi da primi "sputnjik", u obrascu treba da navede "Ja to želim, a u Italiji nemam tu mogućnost" - izjavio je Salvadori.
Vlasnik Umberto Salvadori je u svojoj agenciji ponudio aranžman od četiri dana, nakon što je, navodno, i sam primio vakcinu u Beogradu.
ZAŠTO BLOKADERI HOĆE DA UBIJU VUČIĆA? Nešić i Vučićević o monstruoznim planovima (VIDEO)
BLOKADERI hoće da ubiju predsednika Aleksandra Vučića zato što im smeta Srbija kakva jeste i zato što su svesni da ni za 100 godina ne mogu da urade ono što Vučić uradi za dva dana, ističu glavna urednica portala "Novosti" Andrijana Nešić i predsednica Asocijacije novinara Srbije (ANS) Ivana Vučićević.
26. 02. 2026. u 11:01
CEO REGION JE ZGROŽEN! Evo šta je uradila takmičarka lažne države Kosovo kada je videla Srpkinju na pobedničkom postolju
BRUKA i sramota na jednom od evropskih takmičenja u tekvondou za mlade u Sarajevu!
25. 02. 2026. u 11:35
JOŠ MU SE BORE ZA ŽIVOT: Simptomi bolesti zbog koje je hospitalizovan Dačić - početak je "veoma običan"
MINISTAR unutrašnjih poslova Ivica Dačić juče je u teškom zdravstvenom stanju hitno smešten u bolnicu i priključen na aparate.
26. 02. 2026. u 16:26
Komentari (0)