PET DANA POSLE RUŠENJA CRKVE: Fata Orlović u kolicima napustila bolnicu (FOTO)
FATA Orlović, starica zbog čijih žalbi je srušena crkva koja je delom bila u njenom dvorištu, puštena je iz bolnice i trenutno se kreće uz pomoć kolica.

Foto: Ilustracija
Na fejsbuku su objavljene i fotografije na kojima se vidi Fata Orlović ispred bolnice.
Iako ona verovatno može da hoda, medicinske sestre su želele da joj pomognu da što lakše napusti bolnicu.
Podsećamo, Fata Orlović je hospitalizovana na Klinici za plućne bolesti UKC-a Tuzla, nakon svih dešavanja sa uklanjanjem crkve iz njenog dvorišta u Konjević-Polju.
Prethodnih dana su kružile priče po društvenim mrežama da je Fata Orlović preminula, što se ispostavilo kao neistina.
Preporučujemo

FATA ORLOVIĆ I DALjE U BOLNICI: Otkriveno u kakvom je stanju posle rušenja crkve
09. 06. 2021. u 11:36

TRI DANA POSLE RUŠENjA CRKVE: Hospitalizovana Fata Orlović
08. 06. 2021. u 14:18

VEŠTAK OTKRIO JEZIVE DETALjE O DEČAKU UBICI: Evo zašto je Kosta pucao na čuvara škole, nije ga potreslo saznanje koga je sve ubio
ZAKLjUČILI smo da je Kosta bio sposoban da upravlja svojim postupcima u vreme izvršenja zločina i da ta sposobnost nije bila bitno smanjena. Postoji jedna kratkotrajna ometenost, za period u učionici za koji on kaže da nema sećanja, ali on je sve radio po planu. To ukazuje da je on upravljao svojim postupcima.
05. 06. 2025. u 17:05

SRPSKA POSLA: Nikola Jokić zapanjio svet! Vratio se u Srbiju i uradio OVO (VIDEO)
NIKOLA Jokić je najbolji košarkaš planete, ali dajte mu loptu i biće najbolji u svakom sportu. To je pokazao još jednom.
08. 06. 2025. u 08:54

VRTOGLAVA SUMA: Koliku nacionalnu penziju prima Ljiljana Blagojević
JEDNA od naših najistaknutijih dramskih umetnica Ljiljana Blagojević otišla je u penziju, a nalazi se među dvadesetčetvoro umetnika, koji će primaju nacionalnu penziju za doprinos kulturi.
07. 06. 2025. u 11:30
Komentari (1)