UHAPŠEN NEBOJŠA LUKIĆ: U Banjaluci priveden visoki funkcioner Socijalističke partije
PRIPADNICI MUP RS uhapsili su danas u Banjaluci Nebojšu Lukića, visokog funkcionera Socijalističke partije, a pored Lukića u istoj akciji su uhapšena braća Miroslav i Radomir Milanović iz Bijljine, saznaju "Novosti".

Foto: RTRS
Kako je saopšteno iz MUP RS, tri lica su uhapšena zbog sumnje da su zloupotrebili službeni položaj, učinili iznudu i trgovali uticajem.
- Policijski službenici Uprave kriminalističke policije Ministarstva unutrašnjih poslova Republike Srpske su lišili slobode tri lica N.L. iz Doboja i P.M. i M.M. iz Bijeljine - naveli su iz MUP-a RS.
Dodaju da se pomenute aktivnosti Uprave kriminalističke policije realizuju uz nadzor Republičkog javnog tužilaštva, Posebnog odelenja za suzbijanje organizovanog i najtežih oblika privrednog kriminala Banjaluka.
Prema nezvaničnim informacijama, uhapšeni Lukić koji je potpredsednik GO SP u Doboju radi u Odelenju za implementaciju međunarodnih projekta u Fondu za zaštitu životne sredine gde je na čelu takođe kadar SP.
Preporučujemo

JEDINA POLITIKA JE REPUBLIKA SRSPKA! Banjac nakon sastanka u Banjaluci
26. 07. 2021. u 21:19

"NOVOSTI" SAZNAJU: Robija za sve koji Srpsku i Srbe nazovu genocidnim!
26. 07. 2021. u 21:15

(MAPA) KRAJEM LETA ČEKA NAS KATASTROFA: Morske temperature na rekordnom nivou, veliki rizik od razornih oluja
ISTORIJSKI toplotni talas koji je zahvatio Mediteran i Evropu podigao je temperaturu mora na rekordne nivoe, povećavajući rizik od razornih poplava i ekstremnih vremenskih nepogoda širom južne Evrope u narednim mesecima, piše sajt Severe Weather Europe.
01. 07. 2025. u 13:58

"MOGLO BI UMRETI 4.500 LjUDI" Ova zemlja je najugroženija na Zapadnom Balkanu, hitan sastanak u SZO zbog vrućina u Evropi
JUŽNA Evropa suočava se sa žestokim toplotnim talasom - temperature prelaze 40 stepeni Celzijusa, a u španskoj pokrajini Uelva izmereno je rekordnih 46 stepeni, što je najviša junska temperatura u istoriji zemlje. Istovremeno, Italija, Grčka, Portugalija i Zapadni Balkan takođe beleže rekordne vrućine, praćene šumskim požarima i ljudskim žrtvama.
01. 07. 2025. u 11:45

AGENT MOSADA U POLITIČKOM VRHU SIRIJE: Vešanje izraelskog špijuna snimano i prenošeno uživo (FOTO/VIDEO)
MNOGI ga smatraju najboljim izraelskim špijunom ikada. Sa lažnim identitetom sirijskog muslimana rođenog u Libanu, Eli Koen je imao jedan cilj - da kao operativac Mosada sazna poverljive informacije koje će koristiti Izraelu.
01. 07. 2025. u 12:48
Komentari (1)