UJEDINJENI! Politički lideri u Republici Srpskoj potpisali zaključke usaglašene na sastanku održanom u ponedeljak
PREDSEDNICI političkih stranaka u Republici Srpskoj danas su potpisali zaključke koji su usaglašeni na sastanku koji je održan u ponedeljak.

Foto: NSRS
Na sastanku koji su tada imali u zgradi Narodne skupštine RS, a čiji je domaćin bio predsjednik NSRS Nedeljko Čubrilović usaglašeno je nekoliko zaključaka koje je Čubrilović tada pročitao.
Ovi zaključci danas su i zvanično potpisani i u njima se, između ostalog, podvlači da Republika Srpska odbacuje nametnute odluke visokog predstavnika, smatra ih ništavnim i neprihvatljivim.

Foto: R. S.
Iz potpisanog dokumenta, evidentno je da je izbačen deo u kojem se ističe da se „prekida saradnja sa visokim predstavnikom", a koji je pročitan nakon sastanka u ponedeljak.
Preporučujemo

ICNKO PARALISAO BiH: Radmanović o krizi koju je stvorio visoki predstavnik
29. 07. 2021. u 19:46

NOVI UDAR INCKA NA SRBE: Visoki predstavnik nastavlja da deli lekcije po Bosni
29. 07. 2021. u 15:15

"DA LI NAS JE TRAMP PREVARIO?" Nemački mediji bruje, šok u Berlinu zbog slanja američkih sistema "patriot" Ukrajini
TO JE bila velika nada u zaštiti od Putinovih raketa: u ponedeljak je predsednik SAD Donald Tramp najavio da će Ukrajini biti isporučeno oružje, ali da će Evropljani morati sve da plate. Sada se ispostavlja da Nemačka neće samo finansirati, već će morati i sama da isporuči sopstvenu protivvazdušnu odbranu, iako je već sada u deficitu, piše nemački Bild.
19. 07. 2025. u 10:22

SKANDAL TRESE NEMAČKU: Pogledajte koliko je Analena Berbok potrošila na šminku za samo tri meseca
KABINET bivšeg nemačkog kancelara Olafa Šolca izdvojio je skoro 590.000 evra iz javnih sredstava za šminkanje i uređivanje izgleda državnih funkcionera u periodu od 2022. do marta 2025. godine, piše Bild pozivajući se na podatke nemačke vlade.
19. 07. 2025. u 11:16

Naučnici ajkulama spustili mrtvu kravu na 1.629 metara dubine - nisu mogli da veruju šta su ribe uradile (VIDEO)
"TO POKAZUJE strategiju preživljavanja kod vrsta koje se ne hrane usamljeno."
14. 07. 2025. u 13:06
Komentari (0)