ŽENA ISPALA IZ VOZA: Užas na liniji Doboj-Banjaluka, nekoliko sati kasnije dogodila se još jedna nesreća!
NA železničkoj liniji Doboj-Banjaluka dogodila se nesreća kada je putnica ispala iz voza.
Foto: G. Šljivić
Niko ne zna kako se sve odigralo, ali u jednom trenutku voz je stao i usledila je galama.
- Ubrzo se pročulo da je žena ispala iz voza - ispričao je jedan od putnika.
Voz je kasnio dva sata, jer se čekalo na hitnu pomoć, policiju i uviđaj, a stanje žene nije poznato.
Nekoliko časova kasnije, kombinovani teretno-putnički voz je na istoj relaciji, samo iz suprotnog pravca učestvovao u teškoj nesreći, jer je udario muškarca u mestu Pločnik kod Doboja.
Muškarac je, prema izjavama očevidaca, sedeo na pruzi i nije se pomerao, iako je mašinovođa u više navrata davao zvučna upozorenja.
(Srpskainfo)
Preporučujemo
DAR OD SRCA: U Ugljeviku dali po 100 KM đacima iz boračkih kuća
19. 08. 2021. u 13:57
TEŽAK UDES KOD TRNOVA: Povređeno dvoje, uviđaj trajao do ranih jutarnjih sati
14. 08. 2021. u 11:53
RUSIJA PONOVO BRUJI O IZJAVI VUČIĆA: Reči predsednika o sankcijama udarna vest u ruskim medijima
RUSKA agencija TASS prenosi kao udarnu vest izjavu predsednika Srbije Aleksandra Vučića koji je rekao sinoć da bi, ukoliko bi odlučio da uvede sankcije Rusiji, „izdao dušu naroda“.
06. 05. 2026. u 11:22
Srušio se avion kod glavnog grada: Poginuli svi putnici i pilot
Vazduhoplovna civilna uprava Južnog Sudana saopštila je danas da se srušio avion jugozapadno od glavnog grada Džube, pri čemu je poginulo svih 14 osoba koje su bile u letelici.
27. 04. 2026. u 16:49
ŠOK NA NAJLON PIJACI: Srbin kupio stare stolice, vrede pravo bogatstvo (VIDEO)
NA prvi pogled, činile su se kao još jedan komad starog nameštaja, ali je iskusno oko prepoznalo o čemu je reč.
07. 05. 2026. u 10:25
Komentari (0)