POSLEDNJI POZDRAV SRPSKOM BORCU: Sahranjen pukovnik Jovo Vukobrad
U Banjaluci na gradskom groblju Vrbanja, uz sve vojne počasti, u prisustvu porodice i velikog broja prijatelja i saboraca, sahranjen je pukovnik u penziji Jovo Vukobrad.

Foto: Fejsbuk
Vukobrad je bio jedan od ratnih komadanata 2. Krajiške brigade i dugogodišnji predsednik Udruženja boraca 2. Krajiške brigade.
Pukovnik Jovo Vukobrad je nosilac šest izuzetnih državnih odlikovanja. Kao oficir JNA: Ordenom za vojne zasluge sa srebrenim mačevima, Ordenom narodne armije sa srebrnom zvezdom, Ordenom za vojne zasluge sa zlatnim mačevima, te ordenom rada sa zlatnim vijencem.
Za zasluge u odbrambeno otadžbinskom ratu odlikovan je ordenom Karađorđeve zvezde trećeg reda, a posle rata ordenom Njegoša drugog reda.
(RTRS)

RASPOREĐENO 110.000 VOJNIKA, RUSI KREĆU U ZAVRŠNI UDAR NA POKROVSK: "Sa time bi mogli zauzeti srednje veliku evropsku državu"
RUSIJA ne pokazuje znakove povlačenja u ratu protiv Ukrajine. Naprotiv, Moskva je pojačala dalekometne udare na ukrajinske gradove i napade duž cele linije fronta. Vojni stručnjaci ističu da je ruska strana usvojila nove taktike, oslanjajući se na masovnu upotrebu dronova i malih diverzantskih jedinica, piše The New York Times.
10. 08. 2025. u 20:18

EVO KO JE TROSTRUKI UBICA IZ GNjILANA: Bio u društvu sa Kurtijem, Osmanijevom i Haradinajem
TRI osobe su ubijene, a nekoliko je ranjeno u pucnjavi koja se dogodila danas u Gnjilanu, dok je osumnjičeni napadač u bekstvu, prenela je Koha. Bolnica u Gnjilanu saopštila je da je na licu mesta konstatovana jedna smrt, a da su dve osobe prebačene u Urgentni centar bez znakova života.
10. 08. 2025. u 18:11

Ovako izgleda kuća Milana Borjana koja je demolirana: Lopov odneo i snimač video nadzora (FOTO)
"HVALA policiji grada Beograda na brzoj reakciji i sjajnom odnosu prema poslu."
11. 08. 2025. u 09:52
Komentari (0)