DODIK SE NEĆE ODAZVATI POZIVU TUŽILAŠTVA BIH: U Sarajevu vode hajku protiv mene, a tome doprinose i u RS
SRPSKI član Predsedništva BiH Milorad Dodik rekao je da se neće odazvati Tužilaštvu zbog kršenja nametnutog Inckovog zakona, a kako kaže još nije dobio poziv.
Milorad Dodik
- U Sarajevu se vodi hajka protiv mene, a nešto doprinose i ovi ovde iz Republike Srpske. Sve što je krivično delo, pa makar se radilo o meni, ja ih pozivam da procesuiraju. Ali, imate prijavu dve anonimne osobe iz Tuzle koji su rekli da sam ja uzurpirao vlast u Republici Srpskoj i da sam ja taj koji saopštava odluke Vlade i traži se saslušanje mene, Cvijanovićeve, Viškovića, Šeranića, Natalije Trivić - objasnio je Dodik.
Dodik je dodao:
- Da li sam ja, kada sam rekao da školska godina možda neće ići nekog 28. nego drugoga, time uzurpirao vlast ministara. To je jedna obična glupost na koju ja treba da trošim vreme. Nisam dobio ništa oko toga (nametnuti Inckov zakon), vidim da su oni to malo umirili, ali to je sve da se slegne politička situacija i da se obezbedi neko vreme gde će oni orgijati, gde će muslimani progoniti Srbe. Tužilac je musliman. Mislim da nije časno da ni Srbin tužilac učestvuje u tome i da presuđuje da li su Srbi imali pravo ili nisu imali pravo kada kažu da u Srebrenici nije bilo genocida - kaže Dodik.
Preporučujemo
DARKO BANjAC LIDER NPS: Džaferoviću, Srpska nije tvoj begaluk!
02. 09. 2021. u 19:26
DODIK ODGOVORIO NA NATPISE: Žarko Korać iskazao mrzilačku strast prema Srpskoj!
02. 09. 2021. u 13:26
DELTA SOJ U SRPSKOJ I BRZO SE ŠIRI! Najviše zaraženih sa banjalučke regije
02. 09. 2021. u 12:34
"TEK ĆETE VIDETI NA VIDOVDAN ŠTA IMAMO DA POKAŽEMO" Vučić: Samo su nam jednu raketu videli, pola sveta okrenuše naopačke
PREDSEDNIK Republike Srbije Aleksandar Vučić tokom posete Kuli istakao je da će na Vidovdan vojska pokazati novo naoružanje.
26. 03. 2026. u 15:56
PROVOCIRALI NA GODIŠNjICU NATO AGRESIJE: Uhapšena četvorica Albanaca u Srbiji, pogledajte snimke (VIDEO)
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave kriminalističke policije uhapsili su na teritoriji Republike Srbije A. S. (1989), E. V. (1984), E. G. (1978) i A. C. (2005) državljane Republike Albanije zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo izazivanje nacionalne, rasne i verske mržnje i netrpeljivosti.
24. 03. 2026. u 20:17
Snimci Hane Ikodinović zapalili internet - vreli kadrovi (VIDEO)
STARIJA ćerka "novosadske barbike" i proslavljenog vaterpoliste Danila Dače Ikodinovića, Hana Ikodinović, izrasla je u pravu lepoticu i već odavno joj tepaju da je "najleša ćerka poznatih roditelja u Srbiji".
26. 03. 2026. u 21:36 >> 21:50
Komentari (1)