UHAPŠEN I DRUGI VOZAČ: Udario dečaka (14) i pobegao

О.Матавуљ

27. 10. 2021. u 15:22

BIJELjINSKA policija uhapsila je i drugog vozača za kojeg se sumnja da je sinoć izazvao saobraćajnu nesreću u kojoj je stradao 14-godišnji dečak i povređeni njegovi roditelji.

УХАПШЕН И ДРУГИ ВОЗАЧ: Ударио дечака (14) и побегао

ustupljena fotografija

Kako saznajemo radi se o Daliboru Spasojeviću iz Bijeljine.

- Policijski službenici pronašli su i lišili slobode D.S. iz Bijeljine koji je učestvovao u saobraćajnoj nezgodi u ulici Kulina Bana u kojoj je poginulo dete - rekla je portparol PU Bijeljina Aleksandra Marić.

Kako saznajemo policija je u semberskom naselju Zagoni pronašla i automobil za koji se sumnja da je udario u dečaka, a radi se o ”audiju A4”.

- D.S. će, nakon kriminalističke obrade, uz izveštaj o počinjenom krivičnom delu biti predat u nadležnost bijeljinskog tužilaštva - navode u policiji.

Podsetimo, dečak je poginuo sinoć oko 22 časa kada je u njega udario najverovatnije ”audi”, kojim je upravljao Despotović. Njegova majka Alija B. i otac Eldin H. istrčali su na ulicu kako bi mu pomogli, da bi potom sve troje pregazio ”golf 4”. Oba vozača su pobegla s mesta nesreće i prvo je sinoć uhapšen vozač ”golfa” Pero Despotović, koji je bio pijan i izmereno mu je 1,65 g/kg u dahu.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News

Komentari (0)

KO ĆE NA MEGDAN ZVEZDI? Da li će ovo biti istorijska noć za Pafos ili ćemo videti volšebni preokret Ukrajinaca?