KOBAN UBOD NOŽEM: Policija privela Banjalučanku zbog sumnje da se može dovesti u vezu sa zločinom u Boriku
BANjALUČANKA M. D. uhapšena je zbog sumnje da je ubila Zvonimira Stefanovića (53) koji je sa ubodnom ranom grudnog koša, u nedelju, pronađen mrtav u stanu u banjalučkom naselju Borik.

Policija RS uviđaj Banjaluka foto SMišljenović
U vezi sa ovim zločinom oglasili su se i iz PU Banjaluka u kojem navode da je M. D. uhapšena zbog sumnje da se može dovesti u vezu sa izvršenjem krivičnog dela ubistvo.
- U toku je kriminalistička obrada lica lišenog slobode, koje će nakon toga biti predato u nadležnost Okružnog javnog tužilaštva Banjaluka - saopšteno je iz policije.
Zajedno sa Diljevićevom, policija je privela i jednog muškarca, koji je ispitan u svojstvu svedoka. Prema nezvaničnim informacijama, osumnjičena je njega pozvala da dođe u stan, gde je zatekao Stefanovićevo telo. Pokušao je da ga prodrma, ali je video ranu od noža i odmah pozvao policiju.
Ubijeni Stefanović je imao burnu prošlost i dovođen je u vezu sa zloupotrebom narkotika. U policijskim evidencijama važi kao osoba sklona konzumiranju droge, a 2014. je hapšen u akciji "Čistač 2".
Nakon suđenja Stefanović je osuđen na tri i po godine zatvora, ali mu je Vrhovni sud RS kaznu povećao na pet i po godina. Osim njega u istom predmetu osuđeno je još 10 optuženih na ukupno 36 godina i tri meseca zatvora. Grupi se na teret stavljalo da su dilovali heroin, marihuanu i metadon.
Nakon završene obdukcije utvrđeno je da je Z. S. uboden nožem u srce, što je dovelo do iskrvarenja i smrti.

NUKLEARNE SILE BILE NA IVICI RATA, A ONDA JE USLEDIO OBRT: "Ključan je bio poziv jednog čoveka"
U DRAMI koja je privukla pažnju svetske javnosti, američki predsednik Donald Tramp juče je na društvenim mrežama objavio da su Indija i Pakistan, nakon četiri dana žestokih sukoba duž granice, pristali na „potpuni i trenutni prekid vatre“.
11. 05. 2025. u 10:48

PANIKA U UKRAJINI: Da li je ovo znak da Putin sprema novi napad "orešnikom"?
RUSIJA će 12. i 13. maja privremeno zatvoriti vazdušni prostor iznad vojnog poligona i kompleksa za lansiranje raketa Kapustin Jar, prenosi ukrajinski odbrambeni portal Militarnyi 10. maja, navodeći mogućnost testiranja balističke rakete srednjeg dometa.
10. 05. 2025. u 12:06

"DA LI SE MAKRON DROGIRA?" Jovanino pitanje izazvalo smeh u studiju: "Kako da se nose s tolikom problemima..."
VODITELjKA Jovana Joksimović u jutarnjem programu na televiziji K1 dotakla se teme Emanuela Makrona i sporne situacije sa maramicom i sumnjom o upotrebi opijata, koja se proširila društvenim mrežama.
13. 05. 2025. u 16:57
Komentari (0)